Juwenalia 2018 w Sosnowcu

Poleć znajomym
 

Juwenalia 2018 w Sosnowcu

Samorządy Studenckie Wydziału Farmaceutycznego z OML w Sosnowcu oraz Uniwersytetu Śląskiego połączyły siły, czego wynikiem jest najbardziej wystrzałowa impreza tego lata, wiosny, jesieni i zimy! Po raz pierwszy Juwenalia Zagłębia dla Studentów naszych uczelni zorganizowano wspólnie.


- Jak powszechnie wiadomo soczek lepiej smakuje, gdy zagryzie się go kiełbasą, a więc całą imprezę zaczynamy WIELKIM GRILLOWANIEM. Masz swojego grilla - weź ze  sobą, jeśli nie, to nic nie szkodzi - będziemy mieli dla Ciebie darmowy poczęstunek, więc na pewno nie wyjdziesz głodny!Obiecujemy również, że sztywno stać nie będziesz, bo do przestępowania z nóżki na nóżkę, będzie prowokował DJ Roka, który tego dnia stanie za konsoletą. Podobno niedawno swój paszport do Sosnowca odebrali "Łona/ Webber i The Pimps", więc z tej okazji od 20.30, zdecydowali się zarapować dla nas kilka swoich kawałków! Podczas imprezy będziecie mogli spełnić swoje marzenia z dzieciństwa i wyszaleć się na Wipeout'cie, a my ogarniemy dla Was parę konkursów! Na koniec imprezę przenosimy do klubu Remedium, gdzie czekać będzie kolejna dawka atrakcji - zachęcają organizatorzy.

Dla Studentów SUM Wydziału Farmaceutycznego, aby ułatwić Wam dojazd na imprezę będą podstawione specjalnie na tą okazję autobusy w okolicach akademików. Więcej info i rozkład jazdy - już wkrótce!
 

powrót
  • 20
  • stycznia 2019Niedziela
Imieniny: Dobiegniew, Fabian, Dobrożyźń, Sebastian
Waluty:
USD 3,7694 +0,21%
EUR 4,2964 +0,21%
CHF 3,7917 -0,01%
GBP 4,8773 +0,63%
Giełda: