Wyższa Szkoła Medyczna wyróżniona

Poleć znajomym
 

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu zdobyło wyróżnienie w prestiżowym plebiscycie Orły Edukacji.

Orły Edukacji to program stworzony, aby spośród istniejących na rynku placówek wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Uczniów. Orły Edukacji to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów.

Porównaliśmy oceny ponad 87 tysięcy firm z branży po przeskanowaniu ponad 3,8 miliona stron internetowych takich jak na przykład Google Maps, Facebook, ZUMI, Nowoczesna Firma i wiele innych. Finalnie przeanalizowaliśmy około 753 tysiące ocen uczniów w internecie.

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu otrzymała w tej klasyfikacji finalną ocenę 8.1 na podstawie 14 ocen. Dzięki temu Uczelnia zakwalifikowała się do otrzymania statusu wyróżnienia w lokalizacji: miasto Sosnowiec.

 Wzięte zostały pod uwagę oceny z portalu Facebook: Ocena: 4.6 Ilość: 14

powrót
  • 19
  • listopada 2019Wtorek
Imieniny: Elżbieta, Paweł, Seweryn, Mironiega, Salomea
Waluty:
USD 3,8786 +0,05%
EUR 4,2928 +0,10%
CHF 3,9113 -0,05%
GBP 5,0238 -0,04%
Giełda: