Rzecznik prasowy UM w Sosnowcu spotkał się z uczniami CKZiU

Poleć znajomym
 

Rzecznik prasowy UM w Sosnowcu spotkał się z uczniami CKZiU

Rafał Łysy był gościem Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska. Rzecznik prasowy UM w Sosnowcu spotkał się – w ramach edukacji medialnej – z uczniami klasy I.  

Celem spotkania było zapoznanie młodzieży ze specyfiką pracy dziennikarza a zarazem rzecznika. - Rafał Łysy, jeden z najlepszych rzeczników prasowych w regionie  opowiadał m.in. o zasadach dobrej współpracy rzecznika z dziennikarzami, roli zaufania w budowaniu dobrych relacji rzecznika z  przedstawicielami mediów, coraz silniejszej pozycji internetowych portali informacyjnych na rynku mass mediów  oraz konieczności posługiwania się w przekazach medialnych komunikatywnym językiem. Młodzież pytała m in. o planowane w naszym mieście inwestycje, a także o możliwości rozwoju dla osób, stojących na progu dojrzałości – przekazała organizatorka spotkania, Bożena Fulas.

- Rafał Łysy jako absolwent Technikum nr 6 (dawny Zespół Szkół Technicznych) z nostalgią wspominał szkolne lata, kolegów z ławki oraz nauczycieli, którzy pracują nadal w szkole - dodał Zbigniew Zalas, wicedyrektor CKZiU.

powrót
  • 4
  • czerwca 2020Czwartek
Imieniny: Dacjan, Karol, Braturad, Niepełka, Karp
Waluty:
GBP 4,9536 +0,71%
Giełda: