Wyrusz po przygodę, czyli Sosnowieckie Podchody

Poleć znajomym
 

Wyrusz po przygodę, czyli Sosnowieckie Podchody

11 lipca ruszyły Sosnowieckie Podchody. To zabawa dla całych rodzin.Pochody potrwają do końca wakacji.

W związku z aktami wandalizmu,które miały miejsce na trasie podchodów zdecydowaliśmy o załączeniu tablic z zagadkami. Informujemy, że zmianie uległ Regulamin Sosnowieckich Podchodów.

UWAGA ! Warunkiem ukończenia zabawy i przejścia do rundy finałowej jest wysłanie karty gracza wraz z dokumentacją fotograficzną z trasy podchodów

Zabawa zaczyna się – to ciekawostka – w punkcie startowym jednej z sześciu specjalnie przygotowanych tras. Większość z nich znajdziecie w pobliżu sosnowieckich instytucji kultury i to od Was zależy, w jakiej kolejności te trasy zdobędziecie.

W grze można wziąć udział indywidualnie lub drużynowo (do 5 osób). Do zabawy potrzebne będą: karta gracza (do pobrania TUTAJ) lub w zakładce Miasto -> Miasto po godzinach, długopis, mapka - do pobrania TUTAJ (na jednej z tras bądźcie czujni), wygodny strój i masa dobrego humoru.  Zabierzcie ze sobą także kwiatka lub roślinkę – przyda się podczas trasy „Teatr Zagłębia i  Zagłębiowska Mediateka”. Na rozgrzewkę rozwiążcie naszą krzyżówkę i powtórzcie wiedzę o Sosnowcu – może się to okazać bardzo przydatne na trasie.

Miejcie oczy i uszy szeroko otwarte! Bawcie się dobrze i śmiało przesyłajcie zgłoszenia wraz z dokumentacją fotograficzną  do rundy finałowej (na maila: podchody@um.sosnowiec.pl ), która już w połowie września. Biorąc udział w Sosnowieckich Podchodach macie szansę zgarnąć przygodowe nagrody. Dla najlepszych sześciu zespołów w rundzie finałowej przewidziano: kamerki sportowe, plecaki oraz gadżety miejskie.

 Projekt realizowany jest w ramach programu Bliżej Siebie – Bliżej Marzeń, przygotowany przez Urząd Miejski przy współpracy z sosnowieckimi instytucjami kultury.

*trasa Zamek Sielecki oraz Pałac Schoena Muzeum w Sosnowcu w godz. funkcjonowania instytucji.

REGULAMIN SOSNOWIECKICH PODCHODÓW - kliknij TUTAJ

RODO - kliknij TUTAJ

 

ZADANIA MDK „KAZIMIERZ” - kliknij TUTAJ

ZADANIA MIEJSKI KLUB MACZKI - kliknij TUTAJ

ZADANIA ZAMEK SIELECKI - kliknij TUTAJ

powrót
  • 15
  • sierpnia 2020Sobota
Imieniny: Napoleon, Maria, Stefan, Arnolf, Arnulf
Waluty:
USD 3,7240 +0,26%
EUR 4,4101 +0,28%
CHF 4,0996 +0,46%
GBP 4,9009 +0,71%
Giełda: