Sosnowieckie paszporty wróciły

Poleć znajomym
 

Sosnowieckie paszporty wróciły

Wizy do USA już nie potrzeba, ale paszport nadal jest pożądany. Podobnie jest z sosnowieckimi, które właśnie wróciły, jeszcze świeże  i ciepłe. To chyba najbardziej wyczekiwany powrót tego lata w mieście.

 - Rok temu wyprodukowaliśmy specjalne sosnowieckie paszporty przeznaczone dla mieszkańców śląskich miast z możliwością wjazdu na teren Sosnowca w czasie wakacji. Opisaliśmy w nich najciekawsze miejsca w naszym mieście. To była prawdziwa eksplozja zainteresowania, a paszporty wysłaliśmy nawet poza granice nie tylko Sosnowca, ale i Polski – mówi Arkadiusz Chęciński. Paszporty uprawniały do wielu ulg w wymienionych w paszportach atrakcjach.

Paszporty z miejsca stały się bohaterami wielu mediów, a ekwiwalent reklamowy dla miasta wynikający z publikacji informacji kształtują się na poziomie kilku milionów złotych. Dobry odbiór zaowocował utworzeniem pierwszego konsulatu w Katowicach w naszym Centrum Informacji Turystycznej. Podsumowując, wydrukowano 44 000 sztuk paszportów z hologramami oraz 20 000 sztuk broszur za kwotę łącznie 27 tys. zł.

Teraz paszporty powróciły w nowej odsłonie. Na komplet składa się 10 paszportów, w których znajdują się opisy ciekawych miejsc i atrakcji w mieście m.in. rowerowy  Sosnowiec, czerwony autobus, dziecięce all inclusive, dostęp do morza – Nie będziemy zdradzać wszystkich szczegółów. Promocyjnie paszporty będą dostępne podczas wizyt naszego Czerwonego Autobusu. Najbliższa impreza już w ten weekend – dodaje prezydent.

Pełny rozkład autobusu kliknij TUTAJ

Paszporty są od dzisiaj do kupienia w Centrum Informacji Miejskiej (ul. Warszawska 3 – pasaż przy Placu Stulecia). Pierwszego dnia sprzedaży do kosztującego 7,90 zł kompletu będą dodawane drobne upominki.

Pamiętajcie, że oryginalne sosnowieckie paszporty mają hologram. Oczywiście podobnie jak rok temu, paszporty upoważniają do przebywania na terenie Sosnowca przez 30 dni od momentu przekroczenia granicy – żartuje prezydent Sosnowca.

powrót
  • 22
  • września 2020Wtorek
Imieniny: Daria, Maurycy, Tomasz, Ignacy, Joachim
Waluty:
EUR 4,4800 +0,51%
CHF 4,1560 +0,44%
GBP 4,8759 -0,11%
Giełda: