Spotkanie autorskie z Jakubem Ćwiekiem

Poleć znajomym
 

Spotkanie autorskie z Jakubem Ćwiekiem

Brak pomysłu na piątkowe popołudnie? Bez obaw, Zagłębiowska Mediateka w Sosnowcu – organizator projektu „Fantastyka2020” - śpieszy z ofertą i to nie byle jaką. Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Jakubem Ćwiekiem – człowiekiem wielu talentów, pisarzem, stand-uperem i podróżnikiem. Kiedy? 25 września 2020 o godz. 17.00. Gdzie? W Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11. I jak – zainteresowani?

Pisarz, komik stand-upowy, podróżnik. Bez wątpienia ciekawa osobowość i ceniony pisarz. I właśnie dlatego spotkanie z nim będzie równie interesujące. Podstawowym argumentem niech jednak pozostanie jego bogata i różnorodna twórczość, do której odkrywania gorąco zachęcamy. Wspominaliśmy, że spotkanie prowadzić będzie Agnieszka Włoka - weteranka tego typu rozmów i specjalistka w zadawaniu celnych pytań.

Wstęp możliwy tylko z bezpłatną wejściówką (50 wejściówek do odbioru w Informatorium Zagłębiowskiej Mediateki – poziom I, w godz. otwarcia placówki. Jedna osoba może pobrać maksymalnie 2 wejściówki).

Przypominamy o obowiązkowych maseczkach, dezynfekcji rąk i zachowaniu dystansu. Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. Gustawa Daniłowskiego w Sosnowcu. Partnerzy wydarzenia: Stowarzyszenie Trzy Plansze oraz Śląski Klub Fantastyki. Patron honorowy: Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

powrót
  • 22
  • września 2020Wtorek
Imieniny: Daria, Maurycy, Tomasz, Ignacy, Joachim
Waluty:
EUR 4,5055 +0,57%
CHF 4,1902 +0,82%
GBP 4,9195 +0,89%
Giełda: