Stanisława Celińska wystąpi w MUZIE

Poleć znajomym
 

Stanisława Celińska wystąpi w MUZIE

23 kwietnia o godz. 18:00 w MUZIE wystąpi Stanisława Celińska z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko.

Stanisława Celińska jest znakomitą i wszechstronną aktorką uwielbianą przez publiczność, jak również znaną i bardzo lubianą piosenkarką. Jej wspaniałe interpretacje, spotkania z widownią, jej empatia i charyzma przyciągają różne pokolenia. I nie bez powodu-na jej płytach i na koncertach każdy znajdzie coś dla siebie. 

Zapraszamy na niezwykły koncert, bardzo osobisty i przesycony miłością, pragnieniami oraz tęsknotami. Stanisława Celińska podjęła się niełatwego zadania - na prośbę swoich fanów, z którymi spotykała się po koncertach i wsłuchiwała w ich życiowe historie, zarówno radosne i te smutne, artystka zdecydowała się napisać teksty skierowane właśnie do tych wszystkich, którzy szukają ukojenia, spokoju, wsparcia. Słowa wspaniale otulił w nuty kompozytor, aranżer i producent Maciej Muraszko.

Bilety w cenie: 50,00 zł   

Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl oraz w naszych kasach biletowych znajdujących się  w MUZIE oraz Energetycznym Centrum Kultury. 

Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją: ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH I PRZEDSIĘWZIĘCIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI KLUB IM. JANA KIEPURY.

Informacja dla osób kupujących bilety w kasie:

Ze względu na panującą sytuację epidemiczną w kraju oraz częste zmiany w rozporządzeniach dotyczących możliwości organizacji koncertów zachęcamy Państwa do pozostawiania kontaktowego numeru telefonu podczas zakupu biletów w kasie. Podanie numeru nie jest obligatoryjne, natomiast ułatwi kontakt z Państwem w razie ewentualnej konieczności zmiany daty wydarzenia.

 

Zapraszamy

powrót
  • 13
  • kwietnia 2021Wtorek
Imieniny: Justyn, Marcjusz, Marcin, Hermenegilda, Przemysł
Waluty:
USD 3,8144 -0,17%
EUR 4,5330 -0,18%
CHF 4,1222 -0,10%
GBP 5,2411 +0,03%
Giełda: