Targi dla firm medycznych w Niemczech

Poleć znajomym
 

Targi dla firm medycznych w Niemczech

Małe i średnie przedsiębiorstwa z województwa śląskiego, prowadzące działalność w sektorze medycznym mają szansę wziąć udział w targach medycznych „Medica”, które odbędą się w dniach 16-19 listopada 2020 r. w Dusseldorfie.

Udział w misji jest okazją do nawiązania relacji z partnerami gospodarczymi z całego świata. Stoisko regionalne zapewnia możliwość zaprezentowania własnych produktów lub usług, którymi mogą być zainteresowani potencjalni partnerzy handlowi. W ramach wydarzenia planowana jest też organizacja spotkań biznesowych dla zainteresowanych podmiotów.

Organizator zapewnia stoisko regionalne z dedykowanym miejscem dla każdego przedsiębiorstwa uczestniczącego w misji, wstęp na targi na podstawie biletów, przejazd autokarem na trasie Katowice > Dusseldorf > Katowice, zakwaterowanie na miejscu podczas trwania misji oraz wybrane przejazdy lokalne.

Szczegółowe informacje na ten temat, a także niezbędne formularze zgłoszeniowe, można znaleźć na stronie internetowej pod bezpośrednim linkiem: https://invest-in-silesia.pl/content/informacja-o-naborze-przedsiebiorstw-do-udzialu-w-targach-medycznych-medica-w-dusseldorfie.

UWAGA: termin przesyłania dokumentów to 7 września 2020 r. (decyduje data wpływu do Urzędu).

powrót
  • 3
  • grudnia 2020Czwartek
Imieniny: Uniemir, Kasjan, Lucjusz, Franciszek, Kryspin
Waluty:
USD 3,6981 -0,15%
EUR 4,4789 +0,33%
CHF 4,1362 +0,61%
GBP 4,9562 +0,28%
Giełda:
OZE dla mieszkańców


ŚKUP