Trwa rekrutacja do Centrum Dystrybucyjnego PEPCO w Sosnowcu

Poleć znajomym
 

Trwa rekrutacja do Centrum Dystrybucyjnego PEPCO w Sosnowcu

W marcu 2019 DHL Supply Chain rozpoczęło rekrutację do nowego centrum dystrybucyjnego w Sosnowcu. W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu projektu, DHL intensyfikuje rekrutację, oferując atrakcyjne miejsca pracy wraz z dodatkowymi benefitami.

W kwietniu na ulicach miast w Sosnowcu, Katowicach, Będzinie i Czeladzi pojawiły się billboardy DHL z  FC Bayern München wraz z wizerunkami niektórych zawodników - Roberta Lewandowskiego, Thomasa Müllera oraz Matsa Hummelsa – światowej klasy piłkarzy grających w drużynie, którą DHL – Oficjalny Partner Logistyczny, wspiera od wielu lat.   Kampania ma na celu na zachęcenie kandydatów  do dołączenia do drużyny  DHL i pracy w firmie, dla której pracownicy są jej najważniejszą częścią.

Każdy pracownik podpisuje stałą umowę na pełen etat, a poza wynagrodzeniem otrzymuje też dodatkowe benefity. Może liczyć na premie, prywatną opiekę medyczną, korzystać z karty MultiSport, pozwalającej na dofinansowanie wyjść na basen czy do siłowni. Firma zapewnia również „wczasy pod gruszą” i możliwość grupowego ubezpieczenia na preferowanych warunkach. DHL Supply Chain przywiązuje ogromną wagę do rozwoju swoich pracowników – na każdego pracownika, który z zaangażowaniem i pasją przykłada się do swoich obowiązków czekają szkolenia, firma oferuje możliwości zdobywania nowych kompetencji oraz awansu. Dołączenie do DHL Supply Chain daje możliwość dalszego wzrostu ponieważ 70% kadry kierowniczej jest wyłaniana w ramach wewnętrznych promocji. DHL Supply Chain jako firma odpowiedzialna społecznie wspiera swoich pracowników w różnego rodzaju aktywnościach związanych z projektami mającymi na celu pomoc najbardziej potrzebującym, promującym ekologiczne zachowania czy związanymi z aktywnością sportową swoich pracowników.

Sukces drużyny FC Bayern München i jej zawodników, to kompilacja ciężkiej pracy, poświecenia, ale także niezwykłej pasji, jaką każdego dnia zawodnicy wkładają w swoją pracę.  Te ideały są bliskie również DHL, która wierzy,  że przekonają one kandydatów do dołączenia do DHL-owej drużyny.

DHL, która zajmie się obsługą centrum dystrybucyjnego w Sosnowcu nadzoruje proces wyposażenia magazynu, zatrudnienia około 350 osób oraz dostarczenia rozwiązań informatycznych na potrzeby obsługi centrum logistycznego, o powierzchni 40 000 m2.

Aplikować o pracę można pod adresem: http://www.zostanjednymznas.pl lub mailem: pracujwdhl@dhl.com

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego – 728 497 487.

powrót
  • 11
  • lipca 2020Sobota
Imieniny: Benedykt, Pius, Pelagia, Siepraw, Olga
Waluty:
USD 3,9646 +0,41%
EUR 4,4745 +0,02%
CHF 4,2099 +0,04%
GBP 4,9941 +0,05%
Giełda:
OZE dla mieszkańców


ŚKUP