Rozlicz PIT w Sosnowcu

Rozlicz PIT w Sosnowcu - masz szansę wygrać Toyotę Aygo. Nie zapomnij też, aby swój 1% przekazać organizacjom z Sosnowca.

Potrzebujesz więcej informacji? Kliknij poniżej na loterię lub 1%, a dowiesz się więcej.

Loteria PIT - zarejestruj się i wygraj Toyotę Aygo lub inne nagrody (kliknij)

Zostaw 1% w Sosnowcu - wybierz, kogo chcesz wesprzeć (kliknij)

W Sosnowcu ruszyła loteria PIT-owa. Warto płacić podatki właśnie w Sosnowcu, dlaczego? - Płacenie podatków na terenie miasta daje pewność, że część środków wróci do nas w postaci inwestycji w najbliższe otoczenie mieszkańca. Odnosi się to do ochrony zdrowia, oświaty, transportu czy też gospodarki komunalnej - mówi prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 1 czerwca. W loterii można wziąć udział wypełniając formularz zgłoszeniowy w formie papierowej i wrzucić go do urny w budynku Urzędu Miejskiego przy al. Zwycięstwa 20 lub wysłać w formie elektronicznej za pośrednictwem strony internetowej loterii www.loteriapitwsosnowcu.pl

Należy pamiętać o wpisaniu w deklaracji podatkowej Sosnowca, jako miejsca zamieszkania na dzień 31 grudnia 2018 r. Do wygrania jest Toyota Aygo oraz nagrody dodatkowe: 5 tabletów i 5 rowerów.

Rozliczając PIT nie zapomnij o przekazaniu 1%. Dzięki niemu wspierasz organizacje oraz ich podopiecznych z terenu miasta. Nie bądź obojętny.

 

 

  • 23
  • lipca 2019Wtorek
Imieniny: Bogna, Apolinary, Apolinaria
Waluty:
USD 3,7997 +0,34%
EUR 4,2492 +0,03%
CHF 3,8589 +0,05%
GBP 4,7224 +0,04%
Giełda:
Walka ze smogiem


ŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej