Ogólnopolski Spływ Kajakowy Białą Przemszą

Poleć znajomym
 

Ogólnopolski Spływ Kajakowy Białą Przemszą

Trwają zapisy na Ogólnopolski Spływ Kajakowy Białą Przemszą, którego inicjatorem i głównym organizatorem jest Fundacja Kajakowa Tołhaj GDK. Spływ objęty jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna, a partnerami wydarzenia są, m.in. Miasto Sosnowiec oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu. Spływ organizowany jest w dniach 31 maja – 2 czerwca, obejmuje trasę o łącznej długości 22 km i odbywa się na odcinkach: Dąbrowa Górnicza Okradzionów –Sławków Piernikarka –Sosnowiec Maczki.

 

Oprócz niezapomnianych wrażeń kajakarskich, organizatorzy zapewniają każdemu uczestnikowi sprzęt potrzebny do wzięcia udziału w spływie, noclegi na polu namiotowym, gorący posiłek we wszystkie dni trwania wydarzenia oraz słodki poczęstunek i wspólne ognisko po I etapie spływu. Dla zwycięskich drużyn przewidziano pamiątkowe puchary i medale, a najlepsza i najliczniejsza drużyna będzie miała szansę wygrania kajaka jednoosobowego.

Aby zdobyć wyjątkową i niepowtarzalną koszulkę spływową należy zarejestrować się na spływ do dnia 22 maja. Zapisy trwają dopóki nie zostanie wyczerpany limit dostępnych miejsc.

Link do regulaminu: https://www.tolhaj-gdk.pl/pl/regulamin_przemsza2019

Link do formularza zgłoszeniowego: https://www.tolhaj-gdk.pl/pl/form/przemsza-2019

powrót
  • 22
  • sierpnia 2019Czwartek
Imieniny: Fabrycjan, Tymoteusz, Teonas, Fabrycy, Dalegor
Pogoda:
  • 16oCTeraz
  • 22oCJutro
  • 23oCPojutrze
Nabór do szkół ponadgimnazjalnych 2019/2020
Od 1 stycznia 2019 segregowanie odpadów po nowemu
Walka ze smogiemŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej