Mediateka ma już ekran do kina plenerowego i nie tylko

Poleć znajomym
 

Mediateka ma już ekran do kina plenerowego i nie tylko

W ogrodzie Zagłębiowskiej Mediateki pojawił się wyczekiwany ekran LED, dzięki któremu Zagłębiowska Mediateka będzie mogła organizować pokazy plenerowe w okresie wiosenno-letnim. 

Ekran i towarzyszący mu sprzęt (system nagłośnienia, kamera wizyjna itp.) zostały już drobiazgowo przetestowane, a pracownicy przeszkoleni, aby dostarczyć przyszłym widzom jak najlepszych audiowizualnych wrażeń. 

- Nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli się spotkać w sezonie wiosenno-letnim, rozsiąść na wygodnych leżakach i razem obejrzeć wspaniałe filmy w naszym nowym Kinie w Ogrodzie. Mało tego! Ekran i nagłośnienie zostały zaprojektowane tak, by w ogrodzie można było na żywo oglądać i słuchać transmisji wydarzeń rozgrywających się w Auli Zagłębiowskiej Mediateki - mówi Kinga Baranowska-Jaworek z Mediateki.

Teraz czytelnicy będą mogli pośrednio uczestniczyć choćby w niektórych spotkaniach autorskich i jednocześnie zajadać pyszne lody na tarasie Niekawiarni w Mediatece. Fajnie, prawda?

Zakup ekranu i sprzętu został sfinansowany z Budżetu Obywatelskiego (VI edycji) dzięki głosom czytelników i mieszkańców Sosnowca.

Więcej szczegółów na temat oferty Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu, w tym Zagłębiowskiej Mediateki, znaleźć można na stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl

 

powrót
  • 2
  • grudnia 2020Środa
Imieniny: Bibiana, Bibianna, Aurelia, Wiktoryn, Zbylut
Pogoda:
  • -3oCTeraz
  • 1oCJutro
  • 3oCPojutrze
OZE dla mieszkańców
Od 1 stycznia 2019 segregowanie odpadów po nowemu
Zostaw 1% w SosowcuŚKUP