Ostatnie pokazy spektaklu „Horror szał” w Teatrze Zagłębia

Poleć znajomym
 

Ostatnie pokazy spektaklu „Horror szał” w Teatrze Zagłębia

Teatr Zagłębia po niespełna trzech latach żegna się  ze spektaklem „Horror szał” Przemysława Pilarskiego w reż. Jacka Jabrzyka.

- W imieniu swoim i całego zespołu realizatorskiego zapraszam na ostatnie pokazy spektaklu „Horror szał” 27 i 28 listopada – mówi reżyser spektaklu i zastępca dyrektora ds. artystycznych, Jacek Jabrzyk.

„Horror szał” to propozycja dla fanów czarnego humoru. Spektakl utrzymany w konwencji muzycznego horror show stanowi podróż przez nasze lęki i igra z popkulturowymi tropami. Ramą widowiska jest cmentarny koncert rockowy. Należy dodać, że muzyka grana jest na żywo, a za jej brzmienie odpowiadają: Michał Maślak, Mateusz Zegan, Rafał Miciński i Przemek Borowiecki. Nie zabraknie również śpiewających aktorek i aktorów sosnowieckiej sceny.  W obsadzie spektaklu znajdują się: Agnieszka Bieńkowska, Beata Deutschman, Sibonisiwe Ndlovu-Sucharska, Michał Bałaga, Aleksander Blitek, Tomasz Kocuj, Wojciech Leśniak, Tomasz Muszyński, Andrzej Śleziak, Grzegorz Kwas.

Ostatnie pokazy spektaklu odbędą się 27 i 28 listopada o godz. 18:00. Bilety można kupić w kasie Teatru lub za pośrednictwem strony internetowej – www.teatrzaglebia.pl/spektakl/horror-szal/.

powrót
  • 5
  • grudnia 2021Niedziela
Imieniny: Anastazy, Kryspina, Sabina, Kryspin, Gerald
Pogoda:
  • 1oCTeraz
  • 0oCJutro
  • -1oCPojutrze
OZE dla mieszkańców
Zostaw 1% w SosowcuŚKUP

BeePathNet - Pszczela Ścieżka