Rozlicz PIT w Sosnowcu - wygraj samochód

Poleć znajomym
 

Rozlicz PIT w Sosnowcu - wygraj samochód

Rozliczyłeś się w Sosnowcu? Zgłoś się do loterii i wygraj samochód osobowy lub jedną z kilku nagród - to już ostatnia szansa na wzięcie w niej udziału.

Trwa gorący okres rozliczeniowy. Aby złożyć swój PIT w Urzędzie Skarbowym, każdy ma czas do 2 maja - najlepiej jednak zrobić to przez internet. Rozliczanie się na terenie Sosnowca ma wiele plusów.

- Płacenie podatków na terenie miasta daje pewność, że część środków wróci do nas w postaci inwestycji w najbliższe otoczenie mieszkańca. Odnosi się to do ochrony zdrowia, oświaty, transportu czy też gospodarki komunalnej - mówi prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

W tym roku każdy, kto rozliczy się w Sosnowcu i jako miejsce zamieszkania wskaże nasze miasto, będzie miał okazję wygrać samochód osobowy oraz inne nagrody.

Zgłoszenia do loterii można dokonać poprzez wrzucenie formularza (dokumenty dostępne są w holu Urzędu Miejskiego, Centrum Informacji Miejskiej i w Urzędzie Skarbowym przy 3 Maja) do urny znajdującej się w holu głównym Urzędu Miejskiego lub przez stronę www.loteriapitsosnowiec.pl (tam znajduje się również regulamin) od 1 kwietnia do 5 maja 2017.

Uprawnione są wszystkie pełnoletnie osoby fizyczne, które złożyły PIT za 2016 w Sosnowcu i wskazały nasze miasto jako miejsce zamieszkania.

Losowanie laureatów w trakcie Dni Sosnowca, 4 czerwca, w Parku Sieleckim.

Organizatorem loterii jest agencja Smolar. Infolinia: (42) 636 90 97 lub (42) 636 90 93. 

Regulamin na www.loteriapitsosnowiec.pl

 

UWAGA! Jeżeli już rozliczyłeś PIT - nic nie szkodzi. Zgłoszenie do loterii i rozliczenie podatku PIT to dwa osobne procesy. Co więcej, do wzięcia udziału w naszej akcji zapraszamy wszystkich sosnowieckich podatników - zarówno tych, którzy złożyli PIT za 2016 w Sosnowcu po raz pierwszy (wskazując nasze miasto, zgodnie z prawdą, jako miejsce zamieszkania na dzień 31 grudnia 2016 roku), jak i tych, którzy rozliczają się w sosnowieckim Urzędzie Skarbowym od wielu lat.

powrót
  • 28
  • kwietnia 2017Piątek
Imieniny: Paweł, Maria, Waleria, Marek, Przybycześć
Pogoda:
Brak połączenia z bazą pogody.
Nabór 2017/2018
e-PIT
Program Rodzina 500+ŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej