W niedzielę przyjdź na śniadanie do Sielca

Poleć znajomym
 

W niedzielę przyjdź na śniadanie do Sielca

Kolejna niedziela w Parku Sieleckim będzie niezwykła. Od godziny 9 będzie okazja do zjedzenia śniadania w pięknych okolicznościach, a także porozmawiania o mieście.

W niedzielę dzień rozpoczynamy śniadaniem na trawie. W Parku Sieleckim, tuż obok Zespołu Szkół Muzycznych, przy dobrej muzyce, na leżakach, będzie można kupić i zjeść coś dobrego. Nie zabraknie street foodu, pysznych zapiekanek, a także słodziutkiego Sosnowocu i czegoś do picia – kawy i zimnych napojów. Czas będzie można miło spędzić przy lekturze prasy.

Zapraszamy także z własnym zaopatrzeniem - najważniejsza jest fajna atmosfera. Do Parku Sieleckiego koniecznie przyjdźcie z dziećmi, na których będą czekali animatorzy.

Spotkanie w plenerze to także doskonała okazja, aby zgłosić projekt do budżetu obywatelskiego. Dla mieszkańców ustawimy stoisko, gdzie otrzymają fachową poradę w sprawie budżetu oraz pomoc przy składaniu projektów.

Zapraszamy już o godzinie 9. Tymczasem od 9.30 w ZSM rozpocznie się spotkanie z cyklu Miasta Idei. W jego ramach o 12 odbędzie się debata ekspertów nt. spędzania wolnego czasu w Sosnowcu. Więcej informacji - kliknij TUTAJ.

Niedzielne śniadanie na trawie to dopiero początek. W lipcu i w sierpniu będziemy się spotykali w Sielcu już cyklicznie.

powrót
  • 19
  • stycznia 2018Piątek
Imieniny: Andrzej, Bernard, Erwin, Erwina, Eufemia
Pogoda:
  • -0oCTeraz
  • -1oCJutro
  • -2oCPojutrze
Walka ze smogiemŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej