Umowa na przebudowę Modrzejowskiej podpisana

Poleć znajomym
 

Umowa na przebudowę Modrzejowskiej podpisana

We wtorek w Urzędzie Miejskim podpisano bardzo ważną umowę. Firma TKS Spółka z o.o. rozpocznie prace przy przebudowie Modrzejowskiej.

We wtorek TKS Spółka z o.o. podpisała umowę na przebudowę ulicy Modrzejowskiej od skrzyżowania z ulicą Kościelną do skrzyżowania z Warszawską. - To dla nas bardzo ważna inwestycja. Ulica Modrzejowska straciła swoją renomę i charakter. Liczymy, że po zakończeniu prac to się zmieni - mówi I zastępca prezydenta, Mateusz Rykała.

Zgodnie z zapowiedziami firmy, prace ruszą na początku lipca. Zanim jednak się rozpoczną, odbędzie się spotkanie z najemcami lokali przy ulicy. Na ulicy wymieniona zostanie nawierzchnia, pojawi się mała architektura oraz nowe oświetlenie. Pojawi się także odwodnienie.

Prace mają potrwać do końca grudnia 2017 roku. Równolegle spółka Tauron Ciepło zbuduje w centrum miasta ciepłociąg.

To nie koniec dobrych wiadomości. Wczoraj podpisana została także umowa na opracowanie dokumentacji projektowej dotyczącej rozbudowy i przebudowy DK-94 w Sosnowcu – Etap I Rozbudowa skrzyżowania DK-94 z ul. Długosza oraz umowa na rozbudowę ul. Południowej wraz z ul. Szymanowskiego.

powrót
  • 23
  • czerwca 2018Sobota
Imieniny: Józef, Wanda, Agrypina, Zenon, Albin
Pogoda:
  • 12oCTeraz
  • 13oCJutro
  • 15oCPojutrze
Sosnowiec Dla Niepodległości
Walka ze smogiem
Nabór do szkół ponadgimnazjalnych 2018/2019ŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej