Kolejne święto muzyki. Eskalator już 4 sierpnia

Poleć znajomym
 

Kolejne święto muzyki. Eskalator już 4 sierpnia

Po raz siódmy w Sosnowcu zagości Eskalator. Wielkie święto muzyki ponownie przyciągnie tłumy mieszkańców do Parku Sieleckiego.

Eskalator w Parku Sieleckim odbędzie się po raz siódmy. Jest to wakacyjny projekt Urzędu Miejskiego w Sosnowcu przy współpracy z Radiem Eska. Koncert gromadzi podobną ilość publiczności co Dni Sosnowca, a na scenie występują rozpoznawalni muzycy z młodszego pokolenia. W tegorocznej edycji, 4 sierpnia, zobaczymy artystów:

18.25 Prezes X Prorok X DJ Simple - sosnowieccy artyści doskonale znani lokalnej publiczności. Połączenie hip-hopu, dubstepu i trapu nigdy nie było tak dobre. Towarzyszyść im będzie doskonale znany w Zagłębiu DJ Simple.

19.25 Kaliber 44 - polska grupa muzyczna wykonująca hip-hop. Zaliczana do najważniejszych przedstawicieli gatunku w Polsce.

20.55 Kamil Bednarek - zwycięzcą m.in. MTV Music Awards w Europie Środkowej, doskonale znany z jamajskich rytmów. Autor takich hitów, jak: Chwile jak te czy Talizman

22.20 DJ Puoteck - doskonale znany słuchaczom Radia Eska i widzom Eska TV. DJ i prezenter radiowo-telewizyjny.

Na tym atrakcje się nie kończą. Nie zabraknie licznych prezentów, gadżetów i konkursów, bowiem na miejscu pojawi się ekipa Eska Summer City.

Zapraszamy 4 sierpnia do Parku Sieleckiego. Startujemy już o 18.15.

powrót
  • 23
  • czerwca 2018Sobota
Imieniny: Józef, Wanda, Agrypina, Zenon, Albin
Pogoda:
  • 12oCTeraz
  • 13oCJutro
  • 15oCPojutrze
Sosnowiec Dla Niepodległości
Walka ze smogiem
Nabór do szkół ponadgimnazjalnych 2018/2019ŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej