Zagłębie ponownie będzie za pół ceny. Zgłoś się i weź udział

Poleć znajomym
 

Zagłębie ponownie będzie za pół ceny. Zgłoś się i weź udział

Już po raz szósty w Sosnowcu, a po raz trzeci w miastach Zagłębia Dąbrowskiego odbędzie się akcja "Zagłębie za pół ceny".

"Zagłębie za pół ceny" ma na celu zachęcenie mieszkańców do zapoznania się i skorzystania z oferty przedsiębiorców, a przede wszystkim spędzania wolnego czasu w mieście. Akcja polega na jednorazowym wspólnym obniżeniu cen o 50% na wybrane produkty lub usługi w jeden weekend. Najbliższa edycja odbędzie się w weekend 1-3 września.

- 6 lat temu zainicjowałem akcję "Sosnowiec za pół ceny", a już kolejny rok z rzędu jej zasięg wykracza poza nasze miasto. Po raz trzeci przystąpią do niej zagłębiowskie miasta – Będzin, Czeladź i Dąbrowa Górnicza - mówi prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

Przez 3 lata akcja miała miejsce w Sosnowcu, ale w tym roku po raz trzeci dołączają do niej miasta Zagłębia Dąbrowskiego. Początkowo przedsięwzięcie ograniczało się jedynie do lokali gastronomicznych, ale jego sukces spowodował, że po raz drugi zapraszamy do wzięcia udziału nie tylko przedsiębiorców z branży gastronomicznej.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału w akcji, zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz do wypełnienia karty zgłoszenia, którą można przesłać na adres mailowy cim@um.sosnowiec.pl. Zgłoszenia przyjmuje Centrum Informacji Miejskiej.

Choć termin zgłoszeń upłynął 11 sierpnia, nadal czekamy na kolejnych przedsiębiorców.

W razie jakichkolwiek pytań, pracownicy są do Państwa dyspozycji pod nr tel. (32) 265-60-04 lub (32) 296-06-80 oraz e-mail: cim@um.sosnowiec.pl.

W załączniku list prezydenta, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy. 

List prezydenta (kliknij)

Regulamin (kliknij)

Formularz zgłoszeniowy pdf (kliknij)

Formularz zgłoszeniowy doc (kliknij)

powrót
  • 17
  • lipca 2018Wtorek
Imieniny: Januaria, Donata, Marcelina, Dzierżykraj, Konstancja
Pogoda:
  • 17oCTeraz
  • 18oCJutro
  • 18oCPojutrze
Walka ze smogiem
Nabór do szkół ponadgimnazjalnych 2018/2019ŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej