Przyszłość, w której oddychamy czystym powietrzem!

Poleć znajomym
 

Przyszłość, w której oddychamy czystym powietrzem!

W związku z realizacją przez Sosnowiec międzynarodowego projektu pn. „ClairCity – zaangażowanie obywateli w działania na rzecz ograniczenia zanieczyszczenia powietrza w miastach” finansowanego ze środków Komisji Europejskiej (Program Horyzont 2020), prosimy wszystkich mieszkańców Sosnowca, w wieku od 16 lat, o wypełnienie krótkiej ankiety.

Odpowiedzi sosnowiczan opracują naukowcy z Uniwersytetu Zachodniej Anglii (UWE) z Bristolu. Dzięki Wam dowiemy się jak zmienić Sosnowiec; poprawić jakość powietrza, zdrowie mieszkańców, udoskonalić transport.

Potrzebujemy respondentów w różnych kategoriach wiekowych, różnej płci, mieszkańców każdej z dzielnic Sosnowca - potrzebujemy Was wszystkich!  Zachęćcie rodzinę, znajomych, koleżanki i kolegów z pracy. Liczy się głos każdego kto mieszka, pracuje lub uczy się w Sosnowcu. 
Wypełnienie ankiety zajmuje tylko kilka minut.

Szczegółowe informacje o projekcie ClairCity i kolejnych działaniach planowanych w Sosnowcu z udziałem mieszkańców, są dostępne na stronie projektowej www.claircity.eu oraz profilu facebook’owym

Mieszkańców Sosnowca, którzy chcieliby spotkać się z Koordynatorem Projektu, holenderską firmą Trinomics oraz przedstawicielami Zagłębiowskiego Alarmu Smogowego, aby porozmawiać na temat jakości powietrza w Sosnowcu, zapraszamy także na spotkanie organizowane 29 sierpnia (godz. 16.00-17.00) w Centrum Informacji Miejskiej.

 

powrót
  • 17
  • lipca 2018Wtorek
Imieniny: Januaria, Donata, Marcelina, Dzierżykraj, Konstancja
Pogoda:
  • 17oCTeraz
  • 18oCJutro
  • 18oCPojutrze
Walka ze smogiem
Nabór do szkół ponadgimnazjalnych 2018/2019ŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej