Dni Seniora 2017

Poleć znajomym
 

Dni Seniora 2017

W imieniu sosnowieckich Seniorów zapraszamy wszystkich Młodszych i Starszych na Sosnowieckie Dni Seniora 2017, które odbędą się w tym roku w dniach 11-17 września.

W dniach 11-17 września Sosnowcem rządzić będą seniorzy. Każdy dzień to inny blok tematyczny. Edukacja dla seniora, kultura dla seniora, sport dla seniora, zdrowie seniora (wszystko to w różnych częściach miasta, tak aby każdy senior znalazł coś dla siebie) w piątek 15 września Wielka Gra Seniora w Parku Sieleckim, a w sobotę 16 września Wielki Finał w Parku Sieleckim, gwiazdą dnia będzie Grzegorz Majzel. Sobotnie świętowanie rozpocznie się przemarszem w maskach sprzed Urządu Miejskiego!

- Serdecznie zapraszam seniorów, ale także pozostałych mieszkańców miasta do wzięcia udziału w imprezach, które przez kilka dni będą się odbywać na terenie naszego miasta. Cieszę się z niezwykłej aktywności osób starszych i mam nadzieję, że w tym roku w Dniach Seniora weźmie udział jeszcze więcej osób niż przed rokiem. Oferta jest naprawdę bogata i jestem przekonany, że każdy znajdzie coś dla siebie - mówi prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

 

powrót
  • 22
  • sierpnia 2018Środa
Imieniny: Fabrycjan, Tymoteusz, Teonas, Fabrycy, Dalegor
Pogoda:
  • 20oCTeraz
  • 23oCJutro
  • 27oCPojutrze
Walka ze smogiem
Nabór do szkół ponadgimnazjalnych 2018/2019



ŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej