Wylicytuj sobie Stawiki - niezwykłe aukcje na rzecz WOŚP

Poleć znajomym
 

Wylicytuj sobie Stawiki - niezwykłe aukcje na rzecz WOŚP

Z okazji 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowaliśmy także niezwykłe aukcje, dzięki którym na konto Fundacji WOŚP wpłyną kolejne fundusze.

Wylicytuj patronat nad Stawikami

Dla darczyńców przygotowaliśmy nie lada gratkę – roczny patronat nad Stawikami. - Stawiki przyciągają tych, którzy potrzebują odpoczynku, a także tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas. To niezwykłe miejsce, które każdego dnia, niezależnie od pogody, odwiedzają mieszkańcy całego regionu - mówi prezydent, Arkadiusz Chęciński.

Zwycięzca dostanie możliwość wybrania nazwy, którą może być imię i nazwisko osoby oferującej najwyższą kwotę, a w przypadku firmy – jej nazwa, która znajdzie się na dwóch tablicach informacyjnych.

Link do aukcji

Prezydent Arkadiusz Chęciński wcieli się także w rolę przewodnika, który w zabytkowym autobusie opowie o ciekawych miejscach w Sosnowcu (do dyspozycji jest 17 biletów – po 1 dla każdego zwycięzcy aukcji). Wszystkie aukcje dostępne są tutaj.

Dla tych, którzy również chcieliby spędzić aktywnie czas, prezydent zaprasza na kajakowanie na Białej Przemszy (link) oraz wspólny off-road.

Mamy także obowiązkowy zestaw każdego Sosnowiczanina – gadżety dla Niej i dla Niego, a wśród nich prawdziwe perełki.

Ponadto – wstęp do Muzy na wydarzenia, począwszy od marca do grudnia (link) oraz Pakiet Diagnostyczny Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego. 

Warto zajrzeć na naszą stronę na Allegro i śledzić, bo kolejne aukcje już przed nami: http://bit.ly/sosnowiecallegro

 

powrót
  • 19
  • stycznia 2018Piątek
Imieniny: Andrzej, Bernard, Erwin, Erwina, Eufemia
Pogoda:
  • -0oCTeraz
  • -1oCJutro
  • -2oCPojutrze
Walka ze smogiemŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej