Przystanek Smaku już w ten weekend w Parku Sieleckim

Poleć znajomym
 

Przystanek Smaku już w ten weekend w Parku Sieleckim

Sosnowiec będzie jednym z ośmiu miast, w którym pojawi się Przystanek Smaku. Dołącz do nas w najbliższy weekend i przekonaj się jak smakuje lato.

Już w ten weekend, 14 i 15 lipca, Przystanek Smaku zawita do Sosnowca. W Parku Sieleckim na głodnych wrażeń będzie czekać 20 food trucków ze znakomitym street foodem - nie zabraknie klasyków street foodu oraz dań z najodleglejszych zakątków świata. 

W Sosnowcu gościem specjalnym będzie Damian Kordas, zwycięzca IV edycji programu MasterChef. W specjalnie przygotowanej strefie spotka się z nim najpopularniejszy beatboxer pochodzenia singapurskiego Dharni, który zachęci fanów do podjęcia Wyzwania Smaku Pepsi i wraz z nimi stworzy unikalne zestawy na lato.

W te wakacje Przystanek Smaku wraz z Wyzwaniem Smaku Pepsi oraz food truckami, poza naszym miastem, zawita także m.in. do Warszawy, Rzeszowa, Białegostoku i Słupska.

Akcja Wyzwanie Smaku Pepsi miała swój początek ponad 40 lat temu w Ameryce i od tamtej pory odbywa się w różnych zakątkach świata. Każdy uczestnik ma okazję spróbować Pepsi oraz innego napoju typu cola i wybrać ten, który mu bardziej smakuje. Oba napoje schłodzone są do tej samej temperatury, nalewane ze świeżo otwartych puszek i serwowane w identycznych, nieoznaczonych kubkach. 

Uczestnik wyzwania nie wie, który napój znajduje się w którym kubku, więc w swoim wyborze kieruje się wyłącznie smakiem.

Zapraszamy w sobotę w godz. 12-22 oraz w niedzielę w godz. 12-20 do Parku Sieleckiego.

powrót
  • 17
  • lutego 2019Niedziela
Imieniny: Aleksy, Donat, Zbigniew, Sylwin, Sylwina
Pogoda:
  • 14oCTeraz
  • 5oCJutro
  • 5oCPojutrze
Od 1 stycznia 2019 segregowanie odpadów po nowemu
Walka ze smogiemŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej