Ponownie bawimy się za pół ceny. Zgłoś się i weź udział

Poleć znajomym
 

Ponownie bawimy się za pół ceny. Zgłoś się i weź udział

Już po raz siódmy w Sosnowcu, a po raz czwarty w miastach Zagłębia Dąbrowskiego odbędzie się akcja "Zagłębie za pół ceny".

W "Zagłębiu za pół ceny" chodzi przede wszystkim o to, aby zachęcić mieszkańców do zapoznania się i skorzystania z oferty przedsiębiorców, a przede wszystkim spędzania wolnego czasu w mieście. Akcja polega na jednorazowym wspólnym obniżeniu cen o 50% na wybrane produkty lub usługi w jeden weekend. Kolejna edycja odbędzie się w weekend 31 sierpnia - 2 września.

- Przedsiębiorcy na terenie Sosnowca cechują się dużą pomysłowością, a miejsc gdzie fajnie można spędzić czas "po godzinach" jest coraz więcej - mówi prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

Początkowo przedsięwzięcie ograniczało się jedynie do lokali gastronomicznych, ale jego sukces spowodował, że po raz drugi zapraszamy do wzięcia udziału nie tylko przedsiębiorców z branży gastronomicznej. Tylko w ubiegłym roku sosnowiecka oferta obejmowała 60 miejsc.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału w akcji, zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz do wypełnienia karty zgłoszenia, którą można przesłać na adres mailowy cim@um.sosnowiec.pl. Zgłoszenia przyjmuje Centrum Informacji Miejskiej i czekamy na nie do 10 sierpnia.

W razie jakichkolwiek pytań, pracownicy są do Państwa dyspozycji pod nr tel. (32) 265-60-04 lub (32) 296-06-80 oraz e-mail: cim@um.sosnowiec.pl.

W załączniku list prezydenta, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy.

List prezydent

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

powrót
  • 26
  • kwietnia 2019Piątek
Imieniny: Marcelin, Klarencjusz, Spycimir, Klet, Marzena
Pogoda:
  • 25oCTeraz
  • 11oCJutro
  • 10oCPojutrze
Nabór do szkół ponadgimnazjalnych 2019/2020
Od 1 stycznia 2019 segregowanie odpadów po nowemu
Walka ze smogiemŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej