Spider’s Web ma 10 lat

Poleć znajomym
 

Spider’s Web ma 10 lat
Spider’s Web, największy niezależny serwis technologiczny w Polsce, obchodzi 14 września swoje dziesiąte urodziny. Partnerem uroczystości jest miasto Sosnowiec, które było miejscem powstania Spider’s Web oraz wciąż jest miejscem zamieszkania założyciela serwisu, Przemysława Pająka.
 
- Sosnowiec to nieodzowny atrybut marki Spider’s Web. Jestem stąd, tu mieszkam przez (prawie) całe swoje życie. Czuję się silnie związany z regionem Zagłębia Dąbrowskiego, o czym wie każdy, kto mnie nieco bliżej zna. Dlatego tym bardziej dumny jestem z tego, że Partnerem 10-lecia Spider’s Web jest miasto Sosnowiec - powiedział założyciel i redaktor naczelny Spider’s Web, Przemysław Pająk.  
 
Specjalna konferencja na temat jubileuszu 10-lecia Spider’s Web odbędzie się w piątek 14 września 2018 r. w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym, przy ul. Wojska Polskiego 8, o godz. 16. Spider’s Web serdecznie zaprasza zainteresowane uczestnictwem w konferencji media o zgłoszenia pod adresem 10lecie@spidersweb.pl.
 
Spider’s Web zorganizował także konkurs dla swoich lokalnych czytelników, w którym główną nagrodą jest iPhone X. Ogłoszenie wyników nastąpi 15 września 2018 r. o godz. 18 w sosnowieckiej Muzie. Podczas tego wydarzenia będzie można spotkać się z blogerami serwisów z Grupy Spider’s Web oraz pośmiać się podczas darmowego stand-up’u. Wstęp na imprezę jest darmowy. Zgłoszenia chęci uczestnictwa przyjmujemy pod adresem 10lecie@spidersweb.pl.
 
powrót
  • 26
  • kwietnia 2019Piątek
Imieniny: Marcelin, Klarencjusz, Spycimir, Klet, Marzena
Pogoda:
  • 25oCTeraz
  • 11oCJutro
  • 10oCPojutrze
Nabór do szkół ponadgimnazjalnych 2019/2020
Od 1 stycznia 2019 segregowanie odpadów po nowemu
Walka ze smogiemŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej