ARL chce rozdać pieniądze i nauczyć jak je zainwestować

Poleć znajomym
 

ARL chce rozdać pieniądze i nauczyć jak je zainwestować

Sześciu kobiet i jednego mężczyzny poszukuje Sosnowiecki Park NaukowoTechnologiczny, by dać im 25 750 tys. zl i nauczyć jak rozsądnie je zainwestować.
Właśnie ruszył nabór dodatkowy do projektu „Startuj z SPNT III”. Dokumenty rekrutacyjne można składać do 16 października b.r.  Swój udział mogą zgłosić osoby mieszkające na terenie województwa śląskiego, którym grozi bezrobocie. - Chcemy pomóc osobom zagrożonym zwolnieniami, tym,  którym pracodawca chce wręczyć wypowiedzenie albo już zwolnionych z przyczyn dotyczących zakładu pracy - tłumaczy Sara Oleksiak z prowadzącej projekt Agencji Rozwoju Lokalnego S.A. w Sosnowcu.
Uczestnikami projektu mogą więc być pracownicy firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), przechodzących restrukturyzację, znajdujących się w kryzysie. Uczestnicy projektu otrzymają nie tylko 25,7 tys. zł dofinansowania na rozpoczęcie działalności ale i doradztwo zawodowe, poradnictwo psychologiczne, szkolenia z zakresu prowadzenia firmy, indywidualną opiekę i wsparcie oficera dotacyjnego.
To już kolejna edycja projektu „Startuj z SPNT”. Celem projektu jest zaktywizowanie do samozatrudnienia 40 osób z województwa śląskiego i utrzymanie założonej działalności przez minimum rok.
Dokumenty można składać do 16 października w siedzibie należącego do ARL S.A. Sosnowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ul. Wojska Polskiego 8a w Sosnowcu. Więcej informacji można uzyskać TUTAJ

 

powrót
  • 16
  • czerwca 2019Niedziela
Imieniny: Benon, Cyryk, Ludgarda, Aneta, Budzimir
Pogoda:
  • 22oCTeraz
  • 21oCJutro
  • 21oCPojutrze
Nabór do szkół ponadgimnazjalnych 2019/2020
Od 1 stycznia 2019 segregowanie odpadów po nowemu
Walka ze smogiemŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej