Występ prezydenta i Stawiki do wylicytowania na WOŚP

Poleć znajomym
 

Występ prezydenta i Stawiki do wylicytowania na WOŚP

Sosnowiec każdego roku gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku każdy będzie mógł wziąć udział w jednej z kilku aukcji.

W trakcie wielkiego finału, który odbył się 13 stycznia w Sosnowcu zebrano rekordowe 250 tys zł. To o ponad 50 tys zł więcej niż w ubiegłym roku!

Tylko w 2018 roku Sosnowiecki Szpital Miejski otrzymał od Orkiestry sprzęt o wartości ponad 400 tysięcy złotych. Więcej o wsparciu, kliknij TUTAJ.

Sosnowiec ponownie bierze udział w WOŚP-owych aukcjach. Na licytacje trafiły niezwykłe rzeczy i wydarzenia.

Występ Prezydenta Sosnowca wraz z zespołem Silver Dance

Każdego roku prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński, w trakcie Miejskiego Kolędowania w Muzie, daje niezwykły występ. Z roku na rok poszerza repertuar, a od pewnego czasu występuję wraz z sosnowieckim zespołem Silver Dance.

Tym razem każdy może sobie wylicytować występ, bowiem przedmiotem aukcji jest 60-minutowy koncert zespołu Silver Dance, a gościnnie w 3 utworach wystąpi Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. Chcesz, aby ten niezwykły występ odbył się np. na Twoim weselu albo weselu Twoich znajomych? LICYTUJ.

Data koncertu będzie ustalona między zwycięzcą licytacji a zespołem. Warunek jest jeden - wydarzenie musi odbyć się w 2019 roku.

Chcesz licytować? KLIKNIJ TUTAJ

Zostań patronem sosnowieckich Stawików

Stawiki w Sosnowcu - zielone płuca miasta, główne miejsce odpoczynku i rekreacji sosnowiczan. Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2018 zdaniem internautów. Od 2017 roku to także nowe drogi rowerowe, ścieżki dla pieszych, nowe alejki, ławki i miejsca parkingowe. Biegający mają do dyspozycji 200-metrową bieżnię z poliuretanu.

Latem spragnieni słońca korzystają ze 100-metrowej plaży oraz kąpieliska. Stawiki to również prywatna inicjatywa, Wake Zone Stawiki, którą tworzą: pięciosłupowy wyciąg do wakeboardu i nart wodnych, wyciąg szkoleniowy 2.0, bar, sklep wakeboardowy, wypożyczalnia sprzętu, strefa rekreacji, stacja street workoutu, plac zabaw dla dzieci, a także aquator - niezwykły tor przeszkód na wodzie.

Tuż obok, w lesie między Stadionem Ludowym a Stawikami, znajduje się ścieżka edukacyjna, dzięki której każdy może poznać faunę i florę okolicy.

Stawiki przyciągają tych, którzy potrzebują odpoczynku, a także tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas. To niezwykłe miejsce, które każdego dnia, niezależnie od pogody, odwiedzają mieszkańcy całego regionu.

Przedmiotem aukcji jest roczny patronat nad Stawikami. Zwycięzca dostanie możliwość wybrania nazwy, którą może być imię i nazwisko osoby oferującej najwyższą kwotę, a w przypadku firmy – jej nazwa, która znajdzie się na dwóch tablicach – jednej od strony ulicy Sobieskiego, drugiej o strony Stadionu Ludowego.

W 2018 roku licytację wygrał Zespół Szkół Prywatnych "Twoja Przyszłość". Suma, jaką placówka przekazała na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyniosła aż 5800 złotych!

Patronat udzielony zostanie na rok, począwszy od momentu ustawienia i odsłonięcia tablic (nie wcześniej niż 10 kwietnia 2019). Koszt oznakowania po stronie Urzędu Miejskiego.

Chcesz licytować? KLIKNIJ TUTAJ

Roczny wstęp na wydarzenia w sosnowieckiej Muzie

Sala widowiskowo-koncertowa Muza to rozrywkowo-kulturalne centrum Sosnowca. Niegdyś jedyne kino w mieście, dzisiaj sala koncertowa, a także projekcje filmowe.

Na nowoczesnej scenie pojawiają gwiazdy światowego formatu.

Jeszcze nie tak dawno na scenie gościliśmy zespół Pectus, The Dumplings, Annę Marię Jopek, Śląską Orkiestrę Kameralną, Andrzeja Poniedzielskiego czy też Muńka Staszczyka. Plan na kolejne miesiące jest jeszcze ciekawszy.

Zwycięzca licytacji, począwszy od marca do końca 2019 roku, będzie uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach w Muzie. Raz w miesiącu do dyspozycji będzie miał PODWÓJNE ZAPROSZENIE na wybrane przez siebie wydarzenie*. W sumie zwycięzca aukcji otrzyma 10 podwójnych zaproszeń.

*Dotyczy wydarzeń organizowanych przez Klub im. Jana Kiepury.

Chcesz licytować? KLIKNIJ TUTAJ

powrót
  • 26
  • czerwca 2019Środa
Imieniny: Jeremiasz, Edburga, Paweł, Zdziwoj, Jan
Pogoda:
  • 34oCTeraz
  • 23oCJutro
  • 21oCPojutrze
Nabór do szkół ponadgimnazjalnych 2019/2020
Od 1 stycznia 2019 segregowanie odpadów po nowemu
Walka ze smogiemŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej