„Wolność Niezależność Muzyka” - Koncert z okazji 15-lecia Polski w Unii Europejskiej

Poleć znajomym
 

„Wolność Niezależność Muzyka” - Koncert z okazji 15-lecia Polski w Unii Europejskiej

Hołdys, Maleńczuk, Mietall Waluś, „Titus”, Tymański, Porter. Plejada gwiazd pojawi się 1 maja na scenie przed Urzędem Miejskim w Sosnowcu. Podczas koncert „Wolność Niezależność Muzyka” będziemy świętować 15-lecie wejścia Polski do Unii Europejskiej.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00 występem zespołu  Iova Super Soccer. Potem na scenie pojawią się Maciej Maleńczuk, John Porter, Tymon Tymański, Titus (Acid Drinkers), Joka (Kaliber 44), Mietall Waluś oraz Zbigniew Hołdys, legendarny założyciel grupy Perfect. Prawdziwą gratką będzie występ tego ostatniego. – Zbyszek w ostatnich latach rzadko koncertuje, pojawia się na scenie w wyjątkowych okolicznościach. Właśnie dlatego zagra w Sosnowcu, bo będzie to wyjątkowy koncert. Jesteśmy w Unii Europejskiej 15 lat. Tymczasem dorasta pokolenie ludzi, którzy nie mają świadomości, jak wyglądał nasz kraj przed przystąpieniem do struktur Unii. Dlatego należy przypominać o tym wydarzeniu – podkreśla Mietall Waluś, pomysłodawca koncertu, który zostanie zorganizowany przy udziale miasta.

- Do udziału w koncercie zaprosiłem artystów niezależnych, takich, którzy nie boją się wyrażać własnych sądów i opinii, także w odniesieniu do sytuacji politycznej – dodaje Waluś, założyciel grupy Negatyw, współzałożyciel takich formacji jak Lenny Valentino (z Arturem Rojkiem, Penny Lane czy Warsaw Bombs  (z Muńkiem Staszczykiem).

Podczas koncertu zagrane zostaną także utwory Roberta Brylewskiego. Na scenie zaprezentują się także dzieciaki z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Sosnowcu.

Wstęp na koncert będzie bezpłatny.

W ZWIĄZKU Z ORGANIZACJĄ
KONCERTU W DNIU 01.05.2019 R.,

 KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ NA PARKINGU PRZED GŁÓWNYM BUDYNKIEM URZĘDU MIEJSKIEGO PRZY
AL. ZWYCIĘSTWA 20,

ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ

O NIEPARKOWANIE SAMOCHODÓW

W WYZNACZONEJ STREFIE

W DNIACH OD 26.04.2019 OD GODZ. 13:30 NA PARKINGU PRZED URZĘDEM MIEJSKIM, A OD 30.04.2019  DO 2.05. 2019 DO GODZ. 6:00 WOKÓŁ BUDYNKU URZĘDU
 I W PIERWSZEJ CZĘŚCI AL. ZWYCIĘSTWA.

 

Ponadto informujemy, że od godz. 6:00 w dniu 1.05.2019 do godz. 6:00 2.05.2019 część al. Zwycięstwa będzie niedostępna dla ruchu kołowego (od ul. Mościckiego do ul. bpa A. Śmigielskiego).

 

Uwaga! Po zakończeniu koncertu od godz. 22:10 na Dworcu Autobusowym przy ulicy Mościckiego podstawione będą autobusy PKM, które rozwiozą mieszkańców. Odjazd nastąpi o godz. 22.22.

Szczegółowy rozkład autobusów - kliknij TUTAJ

 

MAJÓWKA 2019 - wykaz imprez i koncertów

powrót
  • 23
  • lipca 2019Wtorek
Imieniny: Bogna, Apolinary, Apolinaria
Pogoda:
  • 19oCTeraz
  • 16oCJutro
  • 22oCPojutrze
Nabór do szkół ponadgimnazjalnych 2019/2020
Od 1 stycznia 2019 segregowanie odpadów po nowemu
Walka ze smogiemŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej