Prezydent Sosnowca zaprasza Prezydenta RP

Poleć znajomym
 

Prezydent Sosnowca zaprasza Prezydenta RP

Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca oficjalnie zaprosił Prezydenta RP Andrzeja Dudę do ponownej wizyty w Sosnowcu.

W piśmie skierowanym na ręce Prezydenta RP 12 lipca napisał. - Zapraszam Pana do ponownej wizyty w Sosnowcu. Chciałbym, abyśmy mieli okazję do wspólnej rozmowy, ale zależy mi także na pokazaniu naszego miasta. Chciałbym, aby zobaczył je Pan nie tylko przejeżdżając przez nie do miejsca docelowego, ale poznał – zarówno to, jak się zmieniło w ciągu ostatnich kilku lat, jak wykorzystujemy środki zewnętrzne, także te rządowe, ale też, aby mógł się Pan zapoznać z problemami, z jakimi się mierzymy i z potrzebami, które ma Sosnowiec i całe Zagłębie Dąbrowskie.

Prezydent Sosnowca wskazuje możliwy termin wizyty na 8 września, jednak z przyjemnością będzie gościł prezydenta Polski w każdym innym dogodnym dla niego czasie. - Doskonałym momentem na Pana wizytę byłoby oficjalne otwarcie Ronda „Gdańsk Miasto Wolności i Solidarności”, które jest planowane na 8 września 2019 roku. Oczywiście, zdaję sobie sprawę z napiętego kalendarza Pana Prezydenta, dlatego wspomniana uroczystość to jedynie jedna z propozycji. Zapraszamy Pana w dowolnym terminie, abyśmy wspólnie, ponad jakimikolwiek politycznymi podziałami, mogli się spotkać, porozmawiać, a przede wszystkim, aby mógł się Pan spotkać z mieszkańcami naszego miasta i Zagłębia Dąbrowskiego. Jako prezydent Sosnowca zobowiązuję się do zapewnienia Panu i Pana delegacji miejsca i odpowiedniej organizacji, aby miał Pan okazję poznać Sosnowiczan, wsłuchać się w ich problemy i zobaczyć miasto, a także Zagłębie. Wierzę, że znajdzie Pan czas na wizytę. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

Pismo do pobrania - kliknij TUTAJ

powrót
  • 19
  • listopada 2019Wtorek
Imieniny: Elżbieta, Paweł, Seweryn, Mironiega, Salomea
Pogoda:
  • 6oCTeraz
  • 9oCJutro
  • 8oCPojutrze
OZE dla mieszkańców
Od 1 stycznia 2019 segregowanie odpadów po nowemu
Walka ze smogiemŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej