„Tak naprawdę wszyscy kochają Sosnowiec, tylko wstydzą się przyznać”

Poleć znajomym
 

„Tak naprawdę wszyscy kochają Sosnowiec, tylko wstydzą się przyznać”

„Tak naprawdę wszyscy kochają Sosnowiec, tylko wstydzą się przyznać”, czyli Roast Sosnowca z udziałem Prezydenta Arkadiusza Chęcińskiego

27 października w sosnowieckiej Muzie odbędzie się oficjalny Roast Miasta Sosnowiec. Honoru miasta bronić będzie prezydent Arkadiusz Chęciński.

Czy wyjdzie obronną ręką i pokaże właściwe miejsce wszystkim roastującym? Tego dowiemy się wkrótce. Ważne jednak, że Sosnowiec, jako pierwsze miasto stanie do walki o miano „Miasta z dystansem”. Swój dystans udowodnił już wcześniej wprowadzając Paszporty do Sosnowca. – Gwarantuje, że nie będę brał jeńców i obronię honor naszego miasta. To będzie ciekawe i zupełnie nowe doświadczenie. Bilety już można kupić na stronie Miejskiego Klubu im. Jana Kiepury – wyjaśnia Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Wydarzenie poprowadzi Arkadiusz „Pan” Pawłowski, szerzej znany z prowadzenia wszystkich edycji gal Fame MMA. Na scenie nie zabraknie Bartosza Gajdy (znanego z Łowców.B), Jaśka Borkowskiego, zjawiskowego Chwytaka, Marcina Zbigniewa Wojciecha, Jakuba Poczętego, Kuby Rosy, Damiana Kubika, Pawła Reszeli i Piotra Wojteczki. W formie przekazu myśli wydarzenie uatrakcyjni znany wszystkim Krzysztof Skiba oraz Jacek Noch. O oprawę muzyczną zadba Zgas & Zgasik, pierwszy w świecie beatboxujący brzuchomówca. To jednak nie koniec niespodzianek!

15 września na stronie www.Roasty.pl startuje konkurs, w którym do wygrania ponad 100 nagród. Między innymi weekendowy pobyt all inclusive dla dwóch osób z romantyczną kolacją i ekstremalnymi przeżyciami.

Jak to się wszystko zaczęło?

2 czerwca na swoim facebookowym profilu Filip Chajzer opublikował wpis „Szukam do materiału w Dzień Dobry TVN 30 latków (bądź więcej), którzy nigdy nie byli zagranicą naszego pięknego kraju. PS. Sosnowiec się nie liczy”. Temat podchwyciły media i sosnowiczanie, a wśród nich pojawił się komentarz Dominika Charasima "(...) Ja bym chciał, aby w Sosnowcu ktoś urządził ROAST Sosnowca i żeby to latało po sieci. To najlepszy sposób na dobrą reklamę".

Miasto podjęło to wyzwanie. Szerszej publiczności pokażemy, że Sosnowiec się liczy i to bardzo!

Jak, gdzie i kiedy?
Bilety w cenie 79 i 89 zł do nabycia: http://www.kiepura.pl/pl,repertuar
Dostęp online z dowolnego miejsca na Ziemi (Pay-Per-View) już od 19 zł – http://live.roasty.pl/

Bieżące informacje o wydarzeniu:
www.sosnowiec.pl; www.RoastSosnowca.pl

powrót
  • 4
  • czerwca 2020Czwartek
Imieniny: Dacjan, Karol, Braturad, Niepełka, Karp
Pogoda:
  • 23oCTeraz
  • 17oCJutro
  • 20oCPojutrze
OZE dla mieszkańców
Od 1 stycznia 2019 segregowanie odpadów po nowemu
Zostaw 1% w SosowcuŚKUP