Twój 1 procent ma moc!

Poleć znajomym
 

Twój 1 procent ma moc!

Nie przekazałeś jeszcze Swojego 1 procenta podatku? Pamiętaj, że Twój 1 procent ma moc. Moc czynienia dobra. Ciebie nic nie kosztuje, dla wielu to bardzo duża pomoc.

Jeśli nie wiesz jakiej organizacji pożytku publicznego go przekazać spieszymy z podpowiedzią. - Zostaw podatek w Sosnowcu. Zachęcamy mieszkańców do tego, aby wspierali lokalne stowarzyszenia. 1% podatku to nie tylko dodatkowe źródło finansowania, to również niejako votum zaufania mieszkańców dla działalności lokalnych organizacji. Działają one na rzecz naszego wspólnego dobra – podkreśla Anna Jedynak, pełnomocnik prezydenta Sosnowca.

Jak co roku rozliczając się w Urzędzie Skarbowym mamy możliwość przekazania 1% podatku należnego na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego (OPP). Decyzja o tym kogo wspomóc może być trudna, dlatego zwracamy się z prośbą do mieszkańców Sosnowca aby przekazali część swoich podatków na organizacje związane z naszym miastem.

- Przygotowaliśmy dla mieszkańców wykaz organizacji, na które mogą oddać 1 procent podatku. Zachęcamy także do odwiedzenia strony wsparcie.sosnowiec.pl. Sosnowieckie Centrum Organizacji Pozarządowych zapewni również bezpłatną pomoc w rozliczeniu zeznania podatkowego za 2020 rok każdej osobie, która zdecyduje się przekazać 1 procent podatku na wybraną organizację pożytku publicznego – dodaje pełnomocnik Jedynak.

Więcej na: stronie internetowej wsparcie.sosnowiec.pl

Wykaz organizacji

 

 

 

powrót
  • 26
  • września 2021Niedziela
Imieniny: Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper
Pogoda:
  • 21oCTeraz
  • 20oCJutro
  • 15oCPojutrze
OZE dla mieszkańców
Zostaw 1% w SosowcuŚKUP