Zagłębie za pół ceny powraca. Możesz się jeszcze zgłosić!

Poleć znajomym
 

Zagłębie za pół ceny powraca. Możesz się jeszcze zgłosić!

Weekend za pół ceny powraca. 4-6 września Sosnowiec ponownie będzie za pół ceny. Czekamy na zgłoszenia lokalnych przedsiębiorców.

Wszystko zaczęło się od akcji "Sosnowiec za pół ceny" w 2012 roku. W 2015 roku wyszliśmy poza miasto i od tej pory za pół ceny jest Zagłębie: Sosnowiec, Będzin, Czeladź i Dąbrowa Górnicza. Specjalną edycję nasze miasto przeprowadziło w 2019 roku, a to w podziękowaniu za wysoką frekwencję w wyborach parlamentarnych.

- Po co robimy ZZPC? Po to, aby zachęcić mieszkańców do zapoznania się i skorzystania z oferty przedsiębiorców, a przede wszystkim spędzania wolnego czasu w mieście – mówi prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński. Akcja polega na jednorazowym wspólnym obniżeniu cen o 50% na wybrane produkty lub usługi w jeden weekend.

W 2020 roku akcja odbywa się w weekend 4-6 września. Początkowo przedsięwzięcie ograniczało się jedynie do lokali gastronomicznych, ale jego sukces spowodował, że ponownie zaprosiliśmy do wzięcia udziału nie tylko przedsiębiorców z branży gastronomicznej.

Trwa akcja zgłoszeniowa. Do 14 sierpnia 2020 czekamy na firmy, które chcą wziąć udział w tegorocznej edycji. Podobnie jak w latach ubiegłych, zapraszamy nie tylko podmioty gastronomiczne. Co ważne, oferta -50% może dotyczyć jedynie produktów i usług, które są w stałej ofercie.

Zgłosić się można wypełniając formularz. Wypełniony i podpisany dokument należy dostarczyć osobiście do Centrum Informacji Miejskiej (ul. Warszawska 3/20) lub przesłać jego skan mailem na adres: cim@um.sosnowiec.pl.

powrót
  • 15
  • sierpnia 2020Sobota
Imieniny: Napoleon, Maria, Stefan, Arnolf, Arnulf
Pogoda:
  • 26oCTeraz
  • 23oCJutro
  • 26oCPojutrze
Wybory Prezydenckie 2020
OZE dla mieszkańców
Od 1 stycznia 2019 segregowanie odpadów po nowemu
Zostaw 1% w SosowcuŚKUP