Prezydent Sosnowca wirtualnym wolontariuszem WOŚP

Poleć znajomym
 

Prezydent Sosnowca wirtualnym wolontariuszem WOŚP

Już 31 stycznia 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sosnowiec tradycyjnie przyłącza się do akcji, jednak zbiórka już się rozpoczęła.

"Finał z głową" - to hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. Tym razem WOŚP skupia się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. 29. finał nie odbył się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia. Tym razem odbędzie się 31 stycznia.

Jak co roku do WOŚP-owych działań dołączy Sosnowiec. Na początek ze zbiórką ruszył prezydent miasta, Arkadiusz Chęciński. - Tak do końca jeszcze nie wiemy jak będzie wyglądał finał, głównie ze względu na obostrzenia. Postanowiłem więc zostać wirtualnym wolontariuszem - mówi.

Internetowa zbiórka w serwisie eSkarbonka ruszyła w poniedziałkowy wieczór, a we wtorkowy poranek na liczniku było już grubo ponad 1000 złotych. Jak wpłacić pieniądze? Wystarczy wejść na www.eskarbonka.wosp.org.pl/wbt7wy. Na stronie można wybrać kwotę lub wpłacić dowolną: przelewem, Blikiem albo po prostu kartą. Trwa to zaledwie  kilkadziesiąt sekund.

Jak co roku, Sosnowiec będzie mocno wspierał Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. – Plan działań podamy już wkrótce. Do ostatniej chwili czekaliśmy na decyzje rządowe dotyczące obostrzeń. Niezależnie od tego, gramy z Orkiestrą. Do końca świata i o jeden dzień dłużej – mówi prezydent, Arkadiusz Chęciński.

powrót
  • 9
  • maja 2021Niedziela
Imieniny: Karolina, Hiob, Grzegorz, Mikołaj, Beat
Pogoda:
  • 12oCTeraz
  • 23oCJutro
  • 24oCPojutrze
OZE dla mieszkańców
Zostaw 1% w SosowcuŚKUP