Zagłębie za pół ceny powraca

Poleć znajomym
 

Zagłębie za pół ceny powraca

Weekend za pół ceny powraca. W dniach 3-5 września 2021 w Sosnowcu oraz miastach Zagłębia ponownie będzie można skorzystać z promocyjnych cen korzystając m.in.: z usług branży gastronomicznej. Poniżej prezentujemy listę podmiotów gastronomicznych i usługowych, z oferty których będzie można w tych dniach skorzystać

Wszystko zaczęło się od akcji „Sosnowiec za pół ceny” w 2012 roku. W 2015 oferta została rozszerzona i od tej pory za pół ceny jest Zagłębie: Sosnowiec, Będzin, Czeladź i Dąbrowa Górnicza. Specjalną edycję nasze miasto przeprowadziło w 2019 roku, a to w podziękowaniu za wysoką frekwencję w wyborach parlamentarnych w 2018 roku.

- Po co robimy ZZPC? Chcemy zachęcić mieszkańców do zapoznania się i skorzystania z oferty przedsiębiorców, a przede wszystkim spędzania wolnego czasu w mieście. Akcja polega na jednorazowym wspólnym obniżeniu cen o 50% na wybrane produkty lub usługi w jeden weekend – podkreśla Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

W 2021 roku akcja odbędzie się w weekend 3-5 września. - Początkowo przedsięwzięcie ograniczało się jedynie do lokali gastronomicznych, ale jego sukces spowodował, że ponownie zaprosiliśmy do wzięcia udziału nie tylko przedsiębiorców z branży gastronomicznej - dodaje prezydent Chęciński.

powrót
  • 28
  • września 2021Wtorek
Imieniny: Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek
Pogoda:
  • 17oCTeraz
  • 16oCJutro
  • 12oCPojutrze
OZE dla mieszkańców
Zostaw 1% w SosowcuŚKUP