Mniej utrudnień na ul. 3 Maja

Poleć znajomym
 

Mniej utrudnień na ul. 3 Maja

Mniej utrudnień czeka na kierowców podróżujących remontowaną ulicą 3 Maja. Zniknęły m.in. zakazy skrętu w prawo z ul. Piłsudskiego (kierunek od komendy Policji) w ul. 3 Maja oraz z ul. 3 Maja w ul. Mościckiego (kierunek od centrum miasta). Dostępny jest już przejazd pod wiaduktem w ciągu ul. Narutowicza.

Jedynym nowym utrudnieniem jest brak możliwości zjazdu/wjazdu z ul. 3 Maja w ul. Zamkową oraz w ul. Narutowicza (kierunek od centrum Sosnowca).

Objazd dla jadących ul. 3 Maja (od Placu Stulecia): brak objazdów.

Objazd dla kierowców zjeżdżających z CWK („Ślimak”, ul. Orla): bez objazdów.

Objazd dla kierowców jadących ulicą Parkową:

- kierunek Środula: Skręt w prawo w ulicę 3 Maja jest niedostępny. Aby pojechać w kierunku Środuli należy objechać wysepkę z przystankiem tramwajowym pod „ślimakiem”.

- kierunek ul 3 Maja (dworzec PKP): bez objazdów.

- kierunek ul. Mościckiego: bez objazdów.


Mapka w dużej rozdzielczości TUTAJ

 

- objazd dla jadących ul. Piłsudskiego (od strony CH Plaza/komendy Policji). Kierunek 3 Maja (plac Stulecia): Brak objazdów.

- objazd dla jadących ul. Piłsudskiego (od strony starego Sosnowca). Kierunek 3 Maja (Plac Stulecia): U zbiegu 3 Maja i Piłsudskiego nadal obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu (rondo).

- objazd dla jadących ul 3 Maja (od dworca PKP): Przed skrzyżowaniem z ul Piłsudskiego jezdnia jest zwężona, ale wszystkie relacje są dostępne. 


Mapka w dużej rozdzielczości TUTAJ

 

 


Mapka w dużej rozdzielczości TUTAJ

 

powrót
  • 13
  • grudnia 2017Środa
Imieniny: Bernarda, Otylia, Edburga, Jodok, Róża
Pogoda:
Brak połączenia z bazą pogody.ŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej