Sześć firm zainteresowanych przebudową Naftowej

Poleć znajomym
 

Sześć firm zainteresowanych przebudową Naftowej

Sześć firm jest zainteresowanych przebudową części ulicy Naftowej. Potencjalni wykonawcy za wykonanie zadania chcieliby otrzymać od 2,2 do 4,7 mln zł. To nie koniec postępowania, przed nami aukcja elektroniczna.

W ramach umowy wykonawca, w ciągu maksymalnie 36 tygodni, będzie musiał najpierw zaprojektować roboty, a potem je wykonać. Mowa o remoncie 600-metrowego odcinka ulicy: od pierwszego przejazdu kolejowego (w ul. Dęblińskiej) do rejonu pomiędzy ul. Akacjową, a wyremontowaną kładką.

Najważniejszym zadaniem przyszłego wykonawcy będzie odcinkowe wzmocnienie podbudowy jezdni, wymiana zniszczonych krawężników oraz ułożenie dwóch warstw nowego asfaltu. Roboty obejmują także odbudowanie chodników po obu stronach drogi, na odcinku od przejazdu kolejowego do przystanku autobusowego oraz od garaży w kierunku kładki. Dodatkowo przy pawilonach handlowych powstaną zatoczki z ażurowych płyt.

Zaproponowane w czasie otwarcia oferty nie muszą być ostatecznie. Teraz przed pracownikami Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych ocena ofert i aukcja elektroniczna, która ostatecznie wyłoni wykonawcę.

powrót
  • 28
  • lutego 2021Niedziela
Imieniny: Ludomir, Roman, Falibog, Gaja, Makary
Pogoda:
  • 3oCTeraz
  • 4oCJutro
  • 6oCPojutrze
OZE dla mieszkańców
Zostaw 1% w SosowcuŚKUP