Są pieniądze na przebudowę kluczowego odcinka S1!

Poleć znajomym
 

Są pieniądze na przebudowę kluczowego odcinka S1!

GDDKiA ma zgodę Ministerstwa Infrastruktury na przebudowę S1 od wysokości stacji benzynowej Shell, niedaleko węzła z ulicą Lenartowicza, do wysokości wjazdu w strefę przemysłową! Mowa o ponad 120 milionach złotych! 

Przewidziana jest przebudowa wjazdów i zjazdów z ul. Lenartowicza, a co najważniejsze prace GDDKiA otwierają też drogę do przebudowy węzła Klimontów.

Dziękuje wszystkim parlamentarzystom od lewa do prawa, którzy na naszą prośbę interweniowali i naciskali na Ministerstwo Infrastruktury. Szczególne podziękowania kieruje do posłów Mateusza Bochenka oraz Roberta Warwasa, którzy bardzo mocno zaangażowali się w tę sprawę. Dziękuję naszym radnym z Koalicji Obywatelskiej Wspólnie dla Sosnowca za wsparcie z osobistą wizytą w ministerstwie włącznie oraz katowickiemu oddziałowi GDDKiA – wyjaśnia Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Więcej na: https://www.gddkia.gov.pl/pl/a/41051/S1-od-Sosnowca-do-Myslowic-bedzie-rozbudowana?fbclid=IwAR0y9RTpzOMsXoGzugzXlMOZ6JGn07ejQ2vJacMVAEJ-oquwBlioyU4CQUY

powrót
  • 13
  • kwietnia 2021Wtorek
Imieniny: Justyn, Marcjusz, Marcin, Hermenegilda, Przemysł
Pogoda:
  • 4oCTeraz
  • 4oCJutro
  • 1oCPojutrze
OZE dla mieszkańców
Zostaw 1% w SosowcuŚKUP