Darmowy przegląd techniczny samochodów osobowych w Technikum nr 5

Poleć znajomym
 

Darmowy przegląd techniczny samochodów osobowych w Technikum nr 5

27 kwietnia (piątek) w godzinach 12.00 - 18.00 podczas dni otwartych szkoły Technikum nr 5 Samochodowo – Mechatroniczne, ul. Kilińskiego 25 w Sosnowcu zaprasza na wiosenny przegląd techniczny samochodów osobowych do 3,5 t.

Darmowy przegląd odbędzie się  na warsztatach szkolnych i obejmie kontrolę stanu technicznego pojazdu (układ zawieszenia, kierowniczy, układ hamulcowy, silnik i osprzęt pojazdu, oświetlenie, stan ogumienia, uszkodzenia nadwozia). W programie dni otwartych przewidziano również wiele atrakcji związanych z kierunkami kształcenia w Technikum nr 5 oraz Branżowej Szkole I Stopnia nr 7. Każdy gość weźmie czynny udział w uruchamianiu urządzeń mechatronicznych, projektowaniu układów elektrycznych, diagnostyce samochodowej, multimedialnej lekcji języka angielskiego zawodowego, w zajęciach z obróbki na maszynach sterowanych numerycznie, projektowaniu w programie AutoCad oraz zajęciach w nowoczesnej pracowni transportu drogowego. Będzie również można spróbować swoich sił na mini torze samochodowym, skorzystać z możliwości przejażdżki rowerem elektrycznym.

Oferta skierowana jest nie tylko do Gimnazjalistów i ich Rodziców, ale wszystkich zainteresowanych nowoczesnym kształceniem zawodowym.
 

powrót
  • 18
  • września 2019Środa
Imieniny: Irena, Józef, Fereol, Zachariasz, Dobrowit
Pogoda:
  • 10oCTeraz
  • 10oCJutro
  • 11oCPojutrze
WYBORY 2019 – Sprawdź, gdzie głosować
OZE dla mieszkańców
Od 1 stycznia 2019 segregowanie odpadów po nowemu
Walka ze smogiemŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej