Darmowy przegląd techniczny samochodów osobowych w Technikum nr 5

Poleć znajomym
 

Darmowy przegląd techniczny samochodów osobowych w Technikum nr 5

27 kwietnia (piątek) w godzinach 12.00 - 18.00 podczas dni otwartych szkoły Technikum nr 5 Samochodowo – Mechatroniczne, ul. Kilińskiego 25 w Sosnowcu zaprasza na wiosenny przegląd techniczny samochodów osobowych do 3,5 t.

Darmowy przegląd odbędzie się  na warsztatach szkolnych i obejmie kontrolę stanu technicznego pojazdu (układ zawieszenia, kierowniczy, układ hamulcowy, silnik i osprzęt pojazdu, oświetlenie, stan ogumienia, uszkodzenia nadwozia). W programie dni otwartych przewidziano również wiele atrakcji związanych z kierunkami kształcenia w Technikum nr 5 oraz Branżowej Szkole I Stopnia nr 7. Każdy gość weźmie czynny udział w uruchamianiu urządzeń mechatronicznych, projektowaniu układów elektrycznych, diagnostyce samochodowej, multimedialnej lekcji języka angielskiego zawodowego, w zajęciach z obróbki na maszynach sterowanych numerycznie, projektowaniu w programie AutoCad oraz zajęciach w nowoczesnej pracowni transportu drogowego. Będzie również można spróbować swoich sił na mini torze samochodowym, skorzystać z możliwości przejażdżki rowerem elektrycznym.

Oferta skierowana jest nie tylko do Gimnazjalistów i ich Rodziców, ale wszystkich zainteresowanych nowoczesnym kształceniem zawodowym.
 

powrót
  • 20
  • czerwca 2019Czwartek
Imieniny: Bożena, Bogna, Rafał, Edburga, Gemma
Pogoda:
  • 21oCTeraz
  • 27oCJutro
  • 24oCPojutrze
Nabór do szkół ponadgimnazjalnych 2019/2020
Od 1 stycznia 2019 segregowanie odpadów po nowemu
Walka ze smogiemŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej