Uczniowie z CKZiU na Święcie Solan

Poleć znajomym
 

Uczniowie z CKZiU na Święcie Solan

W dniach 14-16 czerwca uczniowie Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64 uczestniczyli w Święcie Solan-obchodach Dni Nowej Soli. W ramach wspólnych przedsięwzięć edukacyjnych między CKZiU w Sosnowcu i CKZiU Elektryk w Nowej Soli uczniowie naszej szkoły wystąpili na scenie z autorską prezentacją w formie pokazu mody zatytułowana „Szarm & Szyk”. W czasie wizyty na naszych uczniów czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych przez szkołę partnerską.

 

powrót
  • 19
  • listopada 2019Wtorek
Imieniny: Elżbieta, Paweł, Seweryn, Mironiega, Salomea
Pogoda:
  • 6oCTeraz
  • 9oCJutro
  • 8oCPojutrze
OZE dla mieszkańców
Od 1 stycznia 2019 segregowanie odpadów po nowemu
Walka ze smogiemŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej