Nota Prawna

PRAWA AUTORSKIE
Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych w Serwisie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych z Serwisu w celach niekomercyjnych odbywać się może po uprzednim powiadomieniu Biura Prasowego UM w Sosnowcu. Wykorzystywanie danych z Serwisu w celach komercyjnych wymaga każdorazowo pisemnej zgody Biura Prasowego UM w Sosnowcu.

 

OCHRONA PRYWATNOŚCI
UM w Sosnowcu w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników Serwisu. Informujemy, iż Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Miejski z siedzibą w Sosnowcu dla celów marketingowych. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 z dnia 29 października 1997 r., poz. 833). Informujemy także, że przysługuje Państwu prawo wglądu i poprawiania swoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Urząd Miejski w Sosnowcu nie odpowiada za zawartość stron, do których odnośniki pojawiają się w portalu www.sosnowiec.pl.

powrót
  • 25
  • lutego 2018Niedziela
Imieniny: Cezary, Wiktor, Lubart, Antonina, Adam
Pogoda:
  • -10oCTeraz
  • -12oCJutro
  • -14oCPojutrze
Walka ze smogiemŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej