Środa, 2 września 2015 r.  |   rozmiar czcionki: A A A  
   

Sosnowiec łączy

Nowy portal miejski - Sosnowiecki.pl


2009-11-19 | kategoria: Wiadomości   Dodał: MM drukuj poleć
loading..
 

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na lokalną informację został powołany do życia portal Sosnowiecki.pl, który w  zamierzeniu jego twórców ma stać się swoistym kompendium wiedzy i informacji dotyczącym miasta Sosnowiec.

Nowy portal miejski - Sosnowiecki.pl

Celem autorów portalu Sosnowiecki.pl nie jest powielanie schematów lecz wyznaczenie nowych standardów informacji miejskiej. Nowa witryna ma być miejscem spotkań mieszkańców niezależnie od wieku, przekonań, czy  poglądów politycznych. Ma być źródłem rzetelnej informacji o sprawach ważnych dla społeczności miasta.

Sosnowiecki.pl będzie dawał możliwość swobodnej dyskusji na tematy wyznaczone nie tylko przez Redakcje, ale także przez mieszkańców, gdyż to właśnie oni są najlepszym źródłem informacji o mieście.

 

Sosnowiecki.pl będzie pisał nie tylko o polityce i sprawach najwyższej wagi, ale również o życiu codziennym i małych sprawach, które niejednokrotnie stają się problemami mieszkańców. Będzie informował o kulturze, rozrywce, sporcie i wielu innych tematach. Pod adresem Sosnowiecki.pl znajdziecie Państwo najświeższe wiadomości z terenu miasta oraz obszerny katalog firm i instytucji, prowadzących działalność w Sosnowcu.