Chcesz wybudować dom? Mamy dla Ciebie działki

Poleć znajomym
 

Chcesz wybudować dom? Mamy dla Ciebie działki

Miasto Sosnowiec to prawdziwe zagłębie budownictwa mieszkalnego. Według magazynu Business Insider, na podstawie danych GUS oraz portalu RynekPierwotny.pl, nasze miasto jest krajowym liderem jeśli chodzi o procentowy wzrost liczby mieszkań na przestrzeni ostatnich lat. Prezentujemy kolejne działki, które przeznaczone są pod budownictwo mieszkaniowe. Ogłoszone zostały właśnie przetargi nieograniczone na sprzedaż nieruchomości położonych w rejonie ulic Objazdowej-Zwiadowców-Szperaczy.

Ten wzrost łączy się z zainteresowaniem osiedlami i domkami jednorodzinnymi. Coraz więcej rodzin, dzięki wprowadzonym w mieście pakietom ulg i zwolnień z podatków, decyduje się zamieszkać w Sosnowcu, a coraz więcej inwestorów przenosi tu swój biznes. Dodatkowym atutem naszego regionu są tzw. „zielone” dzielnice, które pozwalają pogodzić komfort życia mieście ze spokojem, o który trudno w centrum.

W związku z powyższym kierujemy do Państwa informację, która może okazać się okazją inwestycyjną. W jednej z takich dzielnic – Porąbce, miasto ma do zaoferowania 11 podzielonych, uregulowanych geodezyjnie i prawnie działek, przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną, które idealnie nadają się na nowe miejsce do życia. Z jednej strony bliskość terenów rekreacyjnych i spokojnego osiedla domków, z drugiej szybki dojazd do Katowic, lotniska czy dworca PKP oraz nieograniczone możliwości, które daje Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia to niewątpliwe atuty przedmiotowych terenów. Już teraz zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnymi poniżej, by nie przegapić możliwości nabycia tych atrakcyjnych działek i spełnienia marzeń o własnym domu.

Wszelkie informacje znajdują się w linku poniżej i w załącznikach, a w przypadku dodatkowych pytań związanych z nieruchomościami oraz procedurą przetargową, prosimy o kontakt z Wydziałem Gospodarki Nieruchomościami - Aleksandrem Kwintą tel. 32 296 06 68 oraz Janiną Orlikowską tel. 296 0412.

Po szczegóły oferty kliknij TUTAJ

 

powrót
  • 28
  • lutego 2020Piątek
Imieniny: Ludomir, Roman, Falibog, Gaja, Makary
Pogoda:
  • 2oCTeraz
  • 4oCJutro
  • 6oCPojutrze
OZE dla mieszkańców
Od 1 stycznia 2019 segregowanie odpadów po nowemu
Walka ze smogiem
Zostaw 1% w SosowcuŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej