Projekty po ocenie merytorycznej

Poleć znajomym
 

Projekty po ocenie merytorycznej

W tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego złożono 129 propozycji projektów, z czego 110 zostało ocenionych pozytywnie, 3 projekty zostały wycofane przez autorów, 7 połączyło się a 11 nie zostało dopuszczonych pod głosowanie mieszkańców. Szczegółowy wykaz projektów z ocenami znajduje się w załączniku.

Wśród najciekawszych propozycji są m.in.:  Rowerowo – rolkowo - tyrolkowa strefa aktywności przy ul. Lenartowicza, tężnia solankowa w Parku Sieleckim czy Park linowy wraz ze ścianką  i trampolinami - Strefa aktywnego seniora - Tężnia solankowa w Parku im. Jacka Kuronia. 

Przypominamy, iż od momentu opublikowania list, autorzy projektów mają 7 dni na odwołanie się od decyzji Zespołu Konsultacyjnego ds. Budżetu Obywatelskiego. Organem odwoławczym jest Prezydent Miasta Sosnowca (odwołania należy przesłać w wersji elektonicznej na adres mailowy: prezydent@um.sosnowiec.pl lub obywatelski@um.sosnowiec.pl).

Wszystkich autorów pozytywnie zaopiniowanych projektów zapraszamy do udziału w Pikniku Obywatelskim. Na zgłoszenia autorów do udziału w pikniku czekamy do 10.09.2019r. (zgłoszenie prosimy przesłać na adres obywatelski@um.sosnowiec.pl lub telefonicznie 32/296-06-16).

Piknik odbędzie się w dniu 15.09.2019r. w godz. 15.00-20.00 w Parku im. Jacka Kuronia w Kazimierzu Górniczym w ramach "Miejskiego Grania".

powrót
  • 16
  • września 2019Poniedziałek
Imieniny: Eugenia, Edyta, Jakub, Kornel, Eufemia
Pogoda:
  • 16oCTeraz
  • 14oCJutro
  • 9oCPojutrze
WYBORY 2019 – Sprawdź, gdzie głosować
OZE dla mieszkańców
Od 1 stycznia 2019 segregowanie odpadów po nowemu
Walka ze smogiemŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej