Rafał Łysy najlepszym rzecznikiem w województwie!

Poleć znajomym
 

Rafał Łysy najlepszym rzecznikiem w województwie!

fot. Dawid Markysz/edytor.net

Redakcja portalu Katowice24.info ogłosiła wyniki rankingu na najlepszych i najgorszych rzeczników prasowych województwa śląskiego w 2016 roku. Miło nam poinformować, że zaszczytne pierwsze miejsce zajął w nim Rafał Łysy, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Sosnowcu.

Najlepszych rzeczników prasowych wybierano spośród 49 osób. Nominowali ich oraz głosowali na nich pracownicy i współpracownicy śląskich oraz ogólnopolskich mediów, które mają swoje oddziały w Katowicach i innych miastach regionu. W głosowaniu uczestniczyli między innymi przedstawiciele takich redakcji, jak: Polska Agencja Prasowa, Dziennik Zachodni, TVN24 czy Polsat News. Rafał Łysy otrzymał 97 punktów.

Żarty o Sosnowcu traktuje z dystansem, a swoją pracę poważnie. Zawsze jest na bieżąco z tym, co dzieje się w mieście. Potrafi pomóc nie tylko w tematach związanych z urzędem miejskim. Szybki w działaniu. Coraz lepiej wypada przed kamerą. Dostępny właściwie o każdej porze – czytamy na stronie portalu.

Drugie miejsce zajął rzecznik prasowy Uniwersytetu Śląskiego Jacek Szymik-Kozaczko, a na trzecim miejscu uplasował się obecny naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Katowice – Maciej Stachura.

Więcej informacji o rankingu TUTAJ

powrót
  • 25
  • maja 2018Piątek
Imieniny: Magdalena, Beda, Leon, Imisława, Grzegorz
Pogoda:
  • 22oCTeraz
  • 20oCJutro
  • 21oCPojutrze
Sosnowiec Dla Niepodległości
Walka ze smogiemŚKUP
Sosnowiecki System Informacji Przestrzennej