„Zasłużony dla Miasta Sosnowca” - złóż wniosek z poropozycjami kandydatur

Poleć znajomym
 

„Zasłużony dla Miasta Sosnowca” - złóż wniosek z poropozycjami kandydatur

Odznakę Zasłużony dla Miasta Sosnowca przyznaje Prezydent Miasta Sosnowca na wniosek Kapituły Odznaki osobom, które poprzez swoją działalność zawodową i społeczną szczególnie zasłużyły się Miastu Sosnowiec i jego obywatelom przyczyniając się do rozwoju i promocji Miasta.

Odznaka może być przyznana indywidualnie osobom fizycznym lub osobom prawnym oraz innym podmiotom czy instytucjom. Odznaka może być nadawana również osobom, które wykazały się niezwykłą odwagą niosąc pomoc w stanach zagrożenia życia, zdrowia i mienia mieszkańców. Odznaką można uhonorować również pośmiertnie osoby fizyczne.

Wnioski mogą być złożone przez każdą osobę fizyczną lub prawną. Wniosków nie mogą składać osoby, których wniosek dotyczy. Powinny być wypełnione na formularzu, którego wzór dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie internetowej Miasta Sosnowca.

Dodatkowo wniosek należy przesłać elektronicznie (w wersji edytowalnej - word) do 31 sierpnia  2021 r. na adres e-mail: w.skiba@um.sosnowiec.pl, m.dabek@um.sosnowiec.pl, lub wkp@um.sosnowiec.pl

 

powrót
  • 28
  • września 2021Wtorek
Imieniny: Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek
Pogoda:
  • 17oCTeraz
  • 16oCJutro
  • 12oCPojutrze
OZE dla mieszkańców
Zostaw 1% w SosowcuŚKUP