Czwartek, 27 sierpnia 2015 r.  |   rozmiar czcionki: A A A  
   

Sosnowiec łączy

Kursy językowe w KANIE - Trwa rekrutacja na II semestr zajęć!


2012-02-09 | kategoria: Edukacja   Dodał: KP drukuj poleć
loading..
 

Centrum Edukacji i Wychowania Młodzieży KANA w Sosnowcu ogłasza rekrutację na kursy językowe w II semestrze roku szkolnego 2011/2012. Młodzież w wieku 16 – 25 lat może skorzystać z oferty nieodpłatnie.

Kursy językowe w KANIE - Trwa rekrutacja na II semestr zajęć!


Wolne miejsca czekają na listach rekrutacyjnych z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, chorwackiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i włoskiego.

Każdy kurs językowy to 50 - 60 godzin lekcyjnych (po 45 minut każda) w semestrze. KANA Prowadzi rekrutację na różne poziomy zaawansowania językowego. Zajęcia odbywają się w grupach do 15 osób, w dobrze wyposażonych salach. Kursanci spotykają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne. Wszystkie zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych. Aby wziąć udział w wybranym kursie należy zgłosić się do 20 lutego br. do sekretariatu KANY, przy ulicy Legionów 10 w Sosnowcu i wypełnić dokumenty rekrutacyjne. Dodatkowe informacje także pod numerem telefonu: 32 363 10 30.

 

Młodzieży bezrobotnej, niepełnosprawnej lub pochodzącej z rodzin, w których dochód na 1 osobę wynosi mniej niż 600 zł, KANA udostępnia kursy językowe bezpłatnie. Warunkiem uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach jest wpłacenie kaucji w wysokości 100 zł, będącej gwarancją miejsca i zwracanej w całości po pozytywnie zdanym egzaminie końcowym.

Z kursów językowych można skorzystać także za pełną odpłatnością. 600 zł – materiały szkoleniowe gratis.

Kursy językowe w KANIE to jakość potwierdzona certyfikatem

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń