– Kolejne spotkanie o zdrowiu w MUZIE

30 czerwca zapraszamy na spotkanie edukacyjne współorganizowane z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego, Przychodnię MILOWICE Sp. z o.o. oraz firmą MARMED S.A. dotyczące profilaktyki zdrowotnej dla mieszkańców Sosnowca. Spotkanie odbędzie się w godz. od 10:00 do 13:00 w MUZIE.

Przed wykładem w godzinach 10:00 – 11:00 będzie można skorzystać z następujących badań profilaktycznych:

1. Oznaczenie poziomu glukozy we krwi;

2. Oznaczenie poziomu cholesterolu całkowitego;

3. Oznaczenie poziomu kwasu moczowego;

4. Badanie słuchu przy użyciu audiometru.

Następnie w godzinach 11:00 – 12:00 odbędzie się wykład lekarza stomatologa Pani Karoliny Piwowarczyk pt. „Interdyscyplinarne podejście do promocji zdrowia jamy ustnej”. Badania, o których mowa powyżej będą dostępne dla ograniczonej liczby osób.

 

Podziel się:
Back to top